Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Herní mechanická klávesnice Excalibur RGB

Pavel Trousil 06.11.2014

Společnost Tesoro, zaměřující se na herní příslušenství v moderním designu, představila novou herní mechanickou klávesnici Excalibur RGB. Nabízí podsvícení 16,8 miliony barev, robustní design, kvalitní mechanické spínače s životností až 60 milionů stisknutí a funkci plného N-Key Rollover.

Kapitoly článku

tesoro-excalibur-rgb-nahled

Klávesnice s přímými liniemi a robustním designem, pojmenovaná po legendárním meči krále Artuše poskytuje klasické rozložení kláves.  Každé tlačítko je podsvícené vlastní LED diodou pro docílení co nejvyšší rovnoměrnosti. Excalibur RGB umožňuje výběr z široké škály 16,8 milionu barev a mnoha úrovní a typu podsvícení zahrnujících intenzitu, automatickou změnu barvy, funkci stmívání, nebo 2 herní režimy podsvícení pouze herních kláves WSAD apod.

V klávesnici jsou použity kvalitní mechanické spínače Cherry MX v provedení Black, Blue, Brown a Red zajišťující dlouhou životnost až 60 milionů stisknutí kláves. Výhodou klávesnice je také funkce plného N-Key Rollover (NKRO) zabraňující falešné detekci stisku a registrující všechna stisknutí při více zmáčknutých klávesách najednou.

Integrovaná paměť 512 kB a uživatelsky přívětivé prostředí klávesnice přináší možnost nastavení vlastních maker bez použití externího softwaru, který může být na turnajích zakázán. Každá klávesa může být přenastavena dle vlastních preferencí v 5 snadno přepínatelných profilech. Celkem je k dispozici 300 kláves a 2000 stisknutí makro tlačítek na jeden profil.

Herní mechanickou klávesnici Tesoro Excalibur RGB je možné objednávat již nyní na zahraničních trzích za doporučenou koncovou cenu 119 amerických dolarů nebo 109 euro s plánovaným termínem dodávky koncem letošního roku. V České republice a na Slovensku bude k dispozici v průběhu února 2015.

Vlastnosti produktu:

  • Rozsah 16,8 milionu barev
  • Funkce N-Key Rollover
  • Herní mechanické spínače s životností až 60 milionu stisknutí
  • Mnoho možností nastavení podsvícení včetně stmívání a herního režimu
  • 512 kB integrované paměti
  • Pulsování a automatická změna barvy
  • Mechanické spínače: Cherry MX Blue, Black, Brown, Red

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme