Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Herní sestavy pro nadšence hry Minecraft

redakce 15.05.2013

Výrobce počítačů HAL3000 uvádí na trh nové herní sestavy s designem na motivy legendární hry Minecraft. Stylový vhled udělá radost především fanouškům této hry, v níž mohou naplno užívat svobodného pohybu ve virtuálním světě rozděleném na „3D kostky“.

 

Počítačové sestavy limitované edice HAL3000 Minecraft se poprvé představili naživo na největším setkání českých fanoušků hry Minecraft s názvem Moravský Craftcon, který se odehrál o víkendu 10. – 12. května v Brně v KC Semilasso.

 

Nové sestavy HAL3000 Minecraft Extreme a HAL3000 Minecraft jsou připraveny pro hraní i dalších moderních 3D her ve vysokém rozlišení s plnými detaily a tak splní požadavky hráčům, kteří si rádi zahrají i jiné náročné tituly. Na své si přijdou příznivci sestav založených jak na technologii Intel, tak i AMD. Obě sestavy HAL3000 Minecraft se dodávají s operačním systémem Windows 7 Home Premium, který je nainstalován na rychlém 1TB disku WD Caviar Black. Pro zálohování a instalaci aplikací se uplatní vypalovací DVD mechanika Samsung. Navíc jsou obě sestavy vybavené softwarem pro záznam videa z průběhu hry - streaming, aby mohl každý hráč zveřejnit své herní úspěchy a podělit se o ně například na youtube.

Základní deskou, osazenou 8GB operační paměti Kingmax DDR3, je v obou variantách deska značky MSI, která je v sestavě HAL3000 Minecraft Extreme se socketem pro Intel a osazena čtyřjádrovým procesorem Intel core i5 s pracovní frekvencí 3,1 GHz doplněný o osvědčený, účinný a tichý chladič  Gelid Tranquillo. MSI se zde objevuje i v podobě grafické karty N650 s čipem nVidia GeForce GTX650Ti Boost s 2GB grafické paměti GDDR5. Vše je společně s výkonným 500W zdrojem Chieftec vsazeno do elegantní a designově dokonalé skříni CoolerMaster Centurion Silencio.

Sestava HAL3000 Minecraft se základní deskou MSI je na rozdíl od první sestavy založena na technologii AMD. Zde se o celý chod sestavy stará výkonný 4jádrový procesor AMD Trinity A10-5800K s taktem 3,8 GHz a integrovaným grafickým čipem AMD Radeon HD 7660D a celá sestava je napájena výkonným a úsporným 350W zdrojem Chieftec. Tato cenově dostupná sestava HAL3000 Minecraft je vestavěna do drobné, robustní skříně Zalman T1 formátu Mini Tower. Bohaté příslušenství dodávané s touto sestavou přímo vybízí k zapojení a okamžitému ponoření do světa Minecraftu. Každý hráč Mincraftu zde totiž nalezne vše, co potřebuje. Kvalitní myš s klávesnicí Genius, reproduktory a nezbytný headset s web kamerou nutný pro letsplayery nebo komunikaci se spoluhráči, Genius HS-400A a Genius FaceCam 320.

Ke každé sestavě HAL3000 Minecraft je navíc hned několik dárků ZDARMA, figurka hry Minecraft, tričko s motivem hry a samozřejmě kupon na hru Minecraft. Cena počítače HAL3000 Minecraft je 13 590 Kč a sestava HAL3000 Minecraft Extreme stojí 21 390 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit








Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme