Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

HP ENVY Rove20 All-in-One PC nový mobilní počítač z dílny HP

redakce 27.05.2013

První model mobilního počítače v provedení „vše v jednom“ nabízí uživatelům stolních počítačů nechat stůl stolem a sdílet zábavu s rodinou a přáteli kdykoli a kdekoli.

Mobilní počítač HP ENVY Rove lze snadno nastavit z vertikální do plně horizontální polohy, která přináší zábavu nejen přímo na desku stolu. Pokročilá vícedotyková technologie umožňuje ve hrách interakci několika uživatelů současně. Hry pro více hráčů, jako jsou Monopoly™ od Electronic Arts, JigsWar Puzzle či Musical Instruments od Fingertapps™ nebo nsquared makewords, se hrají mnohem lépe, když je počítač umístěn vodorovně.

Kromě hraní her si mohou rodiny a přátelé společně užívat multimediální obsah na IPS LED displeji s 50,8cm (20“) úhlopříčkou a HD+ rozlišením 1 600 x 900 bodů. Široké pozorovací úhly, živé barvy a ostrý obraz podbarvují jasným a čistým zvukem skvělé integrované reproduktory Beats Audio™. Procesory Intel® Core™ 4. generace, grafika Intel HD a desetidotyková technologie poskytují modelu HP ENVY Rove výborný výkon pro kreativní využití a pohlcující zábavu s lehkostí dotykového ovládání.

Podrobnější informace o modelu HP ENVY Rove najdete na blogu The Next Bench.

Cena a dostupnost

Mobilní počítač HP ENVY Rove bude v Evropě dostupný na konci července s cenou od 25 999 Kč (999 eur).


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud