Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

HP představuje svého nejvýkonnějšího tenkého klienta

redakce 27.08.2013

HP představilo svého dosud nejvýkonnějšího tenkého klienta HP t820 Flexible Series Thin Client, který přináší do podnikového prostředí kromě výkonu také bezpečnost a ovladatelnost v těle s minimálními rozměry.

Tenký klient HP t820 nabízí uživatelům dostatečný výpočetní i grafický výkon v kombinaci s podnikovou úrovní zabezpečení – veškerá klíčová data uložená na serveru jsou zabezpečena i proti jejich zpronevěření, ztrátě či krádeži.

Tencí klienti řady HP t820 se hodí zejména do organizací, které vyžadují výkonné výpočetní systémy pro běh náročných specifických systémů a aplikací – např. do oblastí obchodování s finančními prostředky, architektury, technických oborů, vojenského průmyslu či vládních agentur.

Klienti HP t820 jsou vybaveny procesory Intel Core i5 a Intel Pentium a mohou tak lépe pracovat s velkými objemy dat či více aplikacemi současně. Mají porty VGA a DisplayPort a v základní konfiguraci podporují připojení až tří monitorů. Celosvětová dostupnost tenkých klientů řady HP t820 je plánována během listopadu letošního roku.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme