Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

HP rozšiřuje rodinu All-in-One počítačů

redakce 22.09.2010

HP představila nejnovější počítače s dotykovým ovládáním. HP TouchSmart310 PC a HP Omni 100 s novým designem nabízí elegantně štíhlý, přitažlivý tvar a nejnovější verzi softwaru HP TouchSmart.

Čtvrtá generace HP TouchSmart PC se vyznačuje elegantním designem a výkonem. Štíhlejší 20palcový displej HP TouchSmart310 s vysokým rozlišením sedí na stojanu, který je možný naklonit až o 30 stupňů. Vestavěný bezdrátový LAN, webkamera, přední reproduktory a TV tuner nabízejí multimediální zážitek. Výbavu doplňuje grafická karta NVidia s až 2 GB celkově dostupné grafické paměti a velkokapacitní disk s kapacitou 750 GB.
Nejnovější verze softwaru HP TouchSmart mění desktop na vlastní plátno, umožňující uživatelům volně přetahovat aplikace, hudbu, fotografie, videa a obsah webu přímo na ploše jako „magnety.“ Kromě stávajících aplikací, jako Twitter a HP MusicStation od Omnifone, je aktualizovaný software nyní vybaven vestavěnou dotykovou Facebookovou aplikací, která umožňuje snadněji zůstat ve spojení s přáteli a rodinou.
Kromě toho HP dnes představila HP Application Store, který poskytuje přístup k  aplikacím zdarma včetně těch předplacených a to od partnerů, jako jsou Ubisoft, Marvel Comics a Cartoon Network.
Stolní počítač HP TouchSmart310 bude dostupný od listopadu za doporučenou koncovou cenu 31 390 Kč s DPH.

HP Omni 100

HP Omni 100 poskytuje výkon v elegantním, All-in-One designu. Snižuje počet potřebných kabelů na 1 napájecí.  Je vybaven 20 palcovým displejem s vysokým rozlišením, technologií AMD VISION, grafikou ATI Radeon a prostorem na pevném disku až 750 GB. HP Omni 100 disponuje nejnovější verzí softwaru HP MediaSmart, díky kterému je jeho ovládání snažší a uživatelé mohou jednoduše spravovat fotografie, videa a hudbu. Stolní počítač HP Omni 100 bude dostupný od listopadu za doporučenou koncovou cenu 18 690 Kč s DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme