Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Hra na víkend zdarma: Far Cry 6 můžete hrát bezplatně, ale raději nečekejte

Jakub Fišer 17.02.2023

Milovníci akční série Far Cry si tento víkend přijdou na své. Po omezenou dobu si můžete zahrát plnou verzi hry Far Cry 6, zatím posledního dílu oblíbené série stříleček od Ubisoftu. Jak hru získat?

Kapitoly článku

Pokud nevíte, co si o víkendu zahrát, vývojářské studio Ubisoft nabízí ideální řešení. Po celý víkend je k mání plná verze střílečky Far Cry 6, a to rovnou včetně všech tří dodatků: souboje s bossy z Far Cry 3, Far Cry 4 a Far Cry 5, samostatným dodatkem Far Cry New Dawn a mise inspirované filmovou sérií Rambo a seriálem Stranger Things.

Far Cry 6 zdarma

Far Cry 6 je zdarma na všechny dostupné platformy. Na PC stačí navštívit obchod s hrami Epic Games Store nebo Ubisoft Store a hru si tam vyzvednout, respektive přidat do knihovny.

To samé platí na PlayStationu 4 a 5 a konzolích Xbox One a Xbox Series X|S. Jediné, co musíte udělat, je přidat si bezplatnou víkendovou verzi (Free Trial Weekend) do knihovny. Akce na tuto hru platí od čtvrtka 16. února do pondělí 20. února 2023.

| Zdroj: IGN / YouTube

Příběh Far Cry 6 se odehrává v tropické lokalitě ostrovního státu Yara, konkrétně v jeho hlavním městě Esperanza a přilehlém okolí. V kůži hrdinky či hrdiny Dani Rojas se s přáteli vydáváte na loď, pomocí které chcete uprchnout z totalitní země.

Loď je avšak přepadena vojskem samotného El Presidenta Antóna Castilla, který ji nechá rozstřílet a posádku povraždit. Přežijete to pouze vy a zapojíte se tak do partyzánské organizace Libertad, která se účastní občanské války na ostrově Yara ve snaze svrhnout diktátora.

V hlavní roli charismatického prezidenta vystupuje herec Giancarlo Esposito, kterého mohou znát kupříkladu fanoušci seriálu Perníkový táta.

Zdroj: Epic Games Store, Wikipedia


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud