Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

HTC Desire C

redakce 02.08.2012

Chytrý telefon vybavený nejnovějším operačním systémem Android 4 a novou verzí uživatelského rozhraní Sense 4 lze zakoupit na pražské značkové prodejně HTC nebo u prodejců mobilních telefonů a elektro za doporučenou cenu 5 499 Kč.

HTC Desire C nabízí 3,5 palcový HVGA displej a tradiční kompaktní design. Telefon je dostupný ve třech barevných provedeních – bílá, červená a černá. Pořizování kvalitních fotek a videí v HD kvalitě zajištuje pěti megapixelový fotoaparát umístěný na zadní straně telefonu. Fotky nebo videa z různých akcí a dovolené lze okamžitě sdílet na sociálních sítích. Nová verze uživatelského prostředí HTC Sense 4 přináší také integraci s webovým úložištěm Dropbox. Majitelé telefonu HTC Desire C získají bezplatně k dispozici 25 gigabajtů prostoru po dobu dvou let.

Telefon HTC Desire C je dostupný ve třech barevných provedeních (bílá, červená a černá) a nabízí aktuální vezri OS Android 4.
Telefon HTC Desire C je dostupný ve třech barevných provedeních (bílá, červená a černá) a nabízí aktuální vezri OS Android 4.

Technologie vylepšení zvuku Beats Audio je v telefonu HTC Desire C integrována napříč celým operačním systémem. Telefon je vybaven také novým správcem hudebních souborů HTC Sync Manager. Ten umožňuje automatickou synchronizaci hudební sbírky nebo iTunes s počítačem pomocí kabelu i Wi-Fi bezdrátové sítě. Ve spojení s inovativními sluchátky Beats nabízí HTC Desire C plnohodnotný hudební zážitek v celém rozsahu slyšitelného zvukového pásma tak, jak autor skladbu složil.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud