Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Hudební služba Spotify dostupná v ČR

Pavel Trousil 12.12.2013

Spotify dnes spustilo své hudební streamingové služby v České republice. Dneškem počínaje si tak mohou všichni čeští hudební fandové začít využívat hudební službu Spotify, která zdarma prostřednictvím mobilu nebo počítače poskytuje přístup k více než 20 milionům skladeb.

spotifi-nahled

Spotify nabízí dva možné způsoby přístupu. Spotify Free je zdarma a to on-line v telefonech, tabletech a počítačích. Spotify Premium nabízí možnost stahování poslechu offline například  v letadle, vlaku nebo v obývacím pokoji. Nabízí také lepší kvalitu zvuku a je bez reklam. Tato služba ovšem stojí 5,99 EUR měsíčně.

Na stránce Discover naleznete každý den nová doporučení hudby na základě vašeho předchozího poslechu. Díky funkci Browse si zase můžete vybrat playlist, který odpovídá vaší aktuální náladě. Na výběr máte z vlastních seznamů skladeb, nebo nejnovějších lokálních i mezinárodních playlistů.

Sdílet své hudební zážitky můžete přes Facebook, blog nebo e-mail. Můžete rovněž sledovat kamarády, oblíbené interprety nebo celebrity – to znamená, že pokud oni objevují novou hudbu, vy ji můžete objevovat s nimi.

Spotify má více než 24 miliony aktivních uživatelů a 6 miliony předplatitelů. Pro více informací nebo registrací do služby Spotify navštivte www.spotify.com nebo facebookovou stránku www.facebook.com/spotify. Oficiální video ke spuštění služby je ZDE.

spotify-new-markets-nahled


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme