Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Hudební smartphone Sony Xperia E1

Pavel Trousil 14.01.2014

Společnost Sony Mobile představila model Xperia E1, nový chytrý telefon s operačním systémem Android, v němž se potkává audio technologie od Sony s dalšími zajímavými technologiemi.

Kapitoly článku

7-xperia-e1-white-front-angle-nahled

Xperia E1 je model smartphonu střední třídy. Jeho zpracování je podle výrobce kvalitní a je vybaven rychlým procesorem a čtyřpalcovým displejem barvy. Dlouhá tradice značky Sony v oblasti reprodukce zvuku je na Xperii E1 podle výrobce poznat – telefon je nabit technologiemi, které dávají hlasitější a jasnější zvuk. Díky režimu ClearAudio+ si můžete vyladit zvuk podle svého gusta a optimalizovat frekvence, zatímco funkce xLOUD se stará o to, že vaše skladby zní tak, jak mají.

Snadné načtení skladeb a navigaci nabízí funkce Shake-to-shuffle a spouštěcí tlačítko fungující na dlouhé stlačení Walkman; s nejnovější verzí aplikace Sony WALKMAN je kombinování online a offline hudebního obsahu, vytváření playlistů, přehrávání a sdílení skladeb hračka. Všechny uvedené funkce můžete ovládat prostřednictvím čtyřpalcového displeje.

Xperia E1 se umí přes Bluetooth propojit s velkým množstvím zařízení a příslušenství, například sluchátka SBH20 Stereo Bluetooth Headset pro ty, kteří chtějí poslouchat hudbu sami, nebo přijímač BM10, který je zase určen těm, kteří chtějí mít poslech hudby co nejhlasitější. Xperia E1 je za všech okolností srdcem všech propojených zařízení a příslušenství Sony, pro maximální pocit z hudby.

Model Xperia E1 se také nabízí ve variantě chytrého telefonu s duální SIM kartou. Ke každé ze SIM karet lze nastavit samostatně například vyzváněcí tóny a jednoduše přepínat mezi SIM kartami před uskutečněním hovoru nebo odesláním textové zprávy.

Hlavní specifikace modelu Xperia E1 (& Xperia E1dual)

  • WVGA (800×480) displej s úhlopříčkou 4 palce
  • Dvoujádrový procesor 1,2 GHz s 512 MB RAM a 4GB interní paměti
  • Tlačítko Walkman, funkce náhodného přehrávání Shake-to-shuffle a hardwarové ovládací prvky pro snadné přehrávání hudby
  • Rychlý přenos dat díky Cat 14 HSPA+
  • V bílé, černé a fialové barvě

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud