Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

ICQ verze 7.5.

redakce 19.04.2011

ICQ uvádí novou verzi ICQ 7.5 nabízející vylepšené možnosti komunikace a osobní přizpůsobení ICQ klienta. Nově aktualizovaná služba audio a video chatování ve vysoké kvalitě je nyní doplněna o plné zobrazení přímo z ICQ klienta.

Mezi další novinky patří paleta více než 80 nálad s galerií barev, pokročilé možnosti pro vyhledávání přátel a rychlejší přístup k on-line hrám pro zábavu bez hranic. Všechny důležité komunikační nástroje jako video chat, hlasové volání, SMS nebo instant messaging jsou integrovány do ICQ 7.5.
Díky zpětné vazbě od uživatelů ICQ zlepšila živé video chatování. Účastníci chatu jsou nyní viditelní v režimu celé obrazovky a živý video chat může být spuštěn snadno a rychle z ICQ klienta. Tímto způsobem je možné také nahradit telefonní hovory, protože uživatelé mohou být ve spojení kdykoliv, kdekoliv a zůstat v kontaktu se svými přáteli, příbuznými nebo obchodními partnery.
Funkce Nálady se vrací - malé barevné ikony, pomocí kterých můžete vyjádřit svojí osobní náladu. Nová galerie nabízí více než 80 různých ikon, stačí kliknout přímo na ICQ klienta a zobrazí se nálady, které byly naposledy použity. ICQ uživatelé mohou přepínat mezi různými náladami a rozhodovat se, které ikony popisují jejich náladu.
ICQ 7.5 rovněž nabízí nové symboly soukromí, které pomáhají upravit uživatelům své seznamy kontaktů. Symboly vám ukážou, které z vašich kontaktů jsou blokovány, které kontakty jsou neviditelné, atd. Tyto nové ikony jsou prezentovány přímo vedle profilového obrázku v seznamu ICQ kontaktů. Další novinka - některé z možností v hlavním menu lze použít, i když jste offline.

Přehled nových funkcí:
Audio a video – vylepšená služba živého video chatování obsahující podporu „full screen“. Inovovaná služba zahrnuje používání technologie GIPS, LSVX codec a pokročilé techniky zvládající třes a vibrace, paketové ztráty, CPU a omezení propustnosti.
Nálady – Více než 80 možných nálad s galerií barev umožňující personalizovat své vlastní ICQ a vyjádřit momentální náladu.
Ikony soukromí – lepší uspořádání seznamu ICQ kontaktů, uživatelé mohou využít nové ikony ochrany osobních údajů.
Online hry - Uživatelé mají nyní přístup k oblíbenému online Centru her kliknutím na ikonu on-line hry, která je umístěna v novém stripu ve spodní části ICQ seznamu kontaktů či přímo z okna zprávy. ICQ centrum onlinových her nabízí široký výběr her zdarma a nekonečné hodiny zábavy.
ICQ 7.5 zdarma si můžete stahnout na adrese www.icq.com/download/icq/cz.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud