Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Inkoustové tiskárny pro všestranný domácí tisk

redakce 27.08.2013

Řada kompaktních domácích inkoustových tiskáren Epson Expression Premium se rozrostla o modely XP-510, XP-610, XP-615, XP-710 a XP-810. Tato řada tiskáren s rozhraním Wi-Fi je vhodná pro náročné domácí uživatele vyžadující vysokou kvalitu tisku fotografií i textových dokumentů.

Tiskárny Expression Premium nabízejí flexibilitu při použití médií díky zadnímu podavači pro speciální média, který umožňuje také tisk na karty a silný fotografický papír. Díky dvěma zásobníkům papíru s předním plněním lze přepínat mezi fotografickým papírem a běžným papírem formátu A4. Uživatelé mohou využít přímý tisk na speciální disky CD a DVD a nechybí ani funkce oboustranného tisku. Model XP-810 je navíc vybaven oboustranným automatickým podavačem dokumentů pro oboustranné skenování, kopírování a faxování.

Všechny modely řady Expression Premium jsou vybaveny aplikací Epson Connect pro bezdrátový tisk dokumentů a fotografií přes rozhraní Wi-Fi z chytrých telefonů a tabletů. Tyto multifunkční tiskárny navíc nabízejí funkci Wi-Fi Direct, která umožňuje přímý tisk z bezdrátových zařízení bez nutnosti použití WiFi routeru. Uživatelé rovněž mohou tisknout z místa odesláním dokumentů a fotografií e-mailem do tiskárny. Pomocí funkce skenování do cloudu lze dokumenty skenovat do cloudových služeb.

Modely řady Expression Premium jsou vybaveny novou aplikací Epson Creative Print, která nabízí možnost vytváření pohlednic, vlastních papírů a tisku fotografií ze služby Facebook a dalším využití. Tiskárny používají inkoust Epson Claria Premium, který kombinuje černý pigmentový inkoust s azurovým, purpurovým, žlutým a černým inkoustem na bázi rozpustných barviv. Inkousty snadno rozeznáte podle obrázku ledního medvěda na obalu. Všechny zásobníky jsou dostupné ve standardních a XL velikostech. Ve výbavě nechybí 8,8cm dotykový displej. Interaktivní nabídka umožňuje tisk fotografií bez použití počítače přímo z paměťových karet a zařízení s rozhraním PictBridge.

V české republice bude dostupný pouze model XP-610 a to od září 2013.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud