Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Internetové účetnictví - Účtujte online

redakce 19.05.2011

Účtujte s Podnikatel.cz - tak se nazývá nová služba umožňující podnikatelům a živnostníkům účtovat jednoduše, rychle a hlavně bezpečně, z kteréhokoliv počítače bez ohledu na operační systém či typ internetového prohlížeče.

Server Podnikatel.cz ve spolupráci se společností FlexiBee Systems přináší uživatelům internetu zcela novou a jedinečnou službu: internetové účetnictví. Díky této službě mohou podnikatelé mít své účetnictví plně pod kontrolou rychle a odkudkoliv, stačí pouze internetový prohlížeč.

Na adrese www.uctujte.cz, která zároveň představuje novou sekci samotného serveru Podnikatel.cz, naleznou uživatelé webový přístup k online účetnictví postavenému na ekonomickém systému FlexiBee. Nemusí tak být nadále závislí pouze na lokálním přístupu prostřednictvím aplikací instalovaných na pevné disky.

Online účetnictví ocení především malí podnikatelé a živnostníci, pro něž je určena základní verze služby Účtujte.cz. Ta je do maximálního počtu 50 dokladů (pro jednotlivé kategorie: fakturace, bank,a pokladna, adresář, ceník, atd.) zcela zdarma. Stačí, když se uživatel zaregistruje, uvede základní informace o firmě, typ organizace, a během chvíle již může využívat výhody tohoto účetního systému a vést si podvojné účetnictví nebo daňovou evidenci - registrace do systému netrvá déle než 3 minuty.

Nižší verze služby nabízí kromě fakturace také daňovou evidenci, peněžní deník, párování plateb, nebo třeba importy bankovních výpisů, od úrovně Účtujte+ je k dispozici i vedení skladu a objednávek.

Online účetní systém podporuje Českou a Slovenskou legislativu. Zajímavostí těchto účetních služeb je napojení na hodnocení kredibility CreditCheck, díky čemuž je při fakturaci vidět, zda není daná firma v likvidaci či exekuci, nebo také propojení s obchodním rejstříkem (ARES) pro informace o obchodních partnerech.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme