Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

iPad 2 tento pátek

redakce 23.03.2011

Společnost Apple dnes oznámila, že iPad 2 se začne tento pátek 25. března prodávat v dalších 25 zemích včetně ČR. iPad 2 bude dostupný v maloobchodních prodejnách Apple a u vybraných autorizovaných prodejců Apple v 17:00 hod. místního času a online prostřednictvím obchodu Apple Store od 1:00 hod. GMT.

Kapitoly článku

iPad 2 má novu konstrukci, která je o 33 procent tenčí a až o 15 procent lehčí než původní iPad, ale 9,7palcový displej LCD s podsvícením LED zůstává zachován. iPad 2 je vybaven novým dvoujádrovým procesorem Apple A5 s výkonnější grafikou. Obsahuje také dvě kamery, VGA kameru na přední straně pro aplikace FaceTime a Photo Booth a zadní kameru, která umožňuje nahrávat HD video v rozlišení 720p.
Přestože je iPad 2 tenčí, lehčí a rychlejší a stále poskytuje výdrž baterie až 10 hodin.

Ceny a dostupnost

iPad 2 bude od 25. března k dispozici v provedení Wi-Fi a Wi-Fi + 3G s 16 GB, 32 GB a 64 GB v Austrálii, Rakousku, Belgii, Kanadě, České republice, Dánsku, Finsku, Francii, Německu, Řecku, Maďarsku, Islandu, Irsku, Itálii, Lucembursku, Mexiku, Nizozemí, Novém Zélandu, Norsku, Polsku, Portugalsku, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku a Velké Británii; v mnoha dalších zemích po celém světě bude k dispozici v následujících měsících.
Podrobnosti o cenách a dostupnosti získáte od místních autorizovaných prodejců nebo distributorů Apple. Všechny modely zařízení iPad 2 budou dostupné v Hongkongu, Koreji, Singapuru a v dalších zemích v dubnu a v mnoha jiných zemích po celém světě v nadcházejících měsících. Další informace o mezinárodní dostupnosti a cenách budou oznámeny později.Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud