Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Jabra GO 660

redakce 26.10.2010

Jabra, představila vůbec první náhlavní soupravu s Bluetooth, která je vybavena technologií Noise Blackout Extreme.

Na poli bezdrátových headsetů představuje technologie Noise Blackout Extreme unikátní funkci, jež zajišťuje eliminaci ruchů v pozadí, a to bez jakýchkoliv kompromisů v oblasti kvality zvuku. Dvojice mikrofonů spolu s pokročilou DSP technologií nejprve identifikují zdroj zvuku, aby následně došlo k zesílení žádané hlasové složky a naopak potlačení nežádoucího šumu. Samotné provedení této profesionální náhlavní soupravy je jinak stejné jako u modelu Jabra EXTREME, který je určen koncovým zákazníkům.  

Jabra GO 660 je náhlavní souprava připojitelná k mobilnímu telefonu s podporou technologie Bluetooth a k osobnímu počítači, kde bezdrátové spojení zajistí přiložený Bluetooth adaptér Jabra LINK 320 USB. Uživateli od této chvíle postačí jediný headset, pomocí kterého může telefonovat jak z mobilního telefonu, tak i přes nejrůznější VoIP sofwarové klienty do vzdálenosti až 10 metrů od základny. Zároveň výborně poslouží pro poslech hudby z internetových rádií nebo streamovacích zařízení.

Důležitými parametry tohoto zařízení jsou také délka hovoru až 5,5 hodiny a výdrž v pohotovostním režimu 10,5 dne. Jabra GO 660 je vybavena funkcemi přijmutí a ukončení hovoru, tlačítkem pro zapnutí a vypnutí, regulací hlasitosti zvuku, opakování posledního hovoru a ztišení čekajícího hovoru. Nabíječka do automobilu umožňuje uživateli dobíjet headset prostřednictvím adaptéru přímo ve vozidle

Bluetooth adaptér Jabra LINK 320 USB byl od zakladu navržen a vyvinut pro aktivní profesionály, kteří pracují ve své kanceláři nebo se často pohybují v terénu. Z tohoto důvodu se jedná o zařízení, jež plně vyhovuje požadavkům plug-and-play, neboť ke svému provozu nevyžaduje žádnou instalaci ovladačů.

Jabra LINK 320 USB pro Bluetooth podporuje operační systémy Windows XP/Windows Vista/Windows 7, přičemž navíc spolupracuje se všemi významnými platformami internetové telefonie. Mezi ně patří například Skype, Cisco Communicator nebo Microsoft Office Communicator 2007.


Produkt je dostupný na českém trhu za částku 2.628Kč vč. DPH


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme