Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Jak se dělá charitativní IT projekt

Josef Mika 15.11.2016

Jak lze realizovat spojení studia v zahraničí s charitativním projektem.

Peter Chalupianský, student programu Elektrotechnika, energetika a management na Fakultě elektrotechnické ČVUT, v rámci studia absolvoval semestrální pobyt na Kyungpook National University v Jižní Koreji. Svoji cestu spojil se zajímavým charitativním projektem „Kde je Péťa?“, který sám vymyslel a zorganizoval. Ve spolupráci s nadací Konto BARIÉRY posílal přes svůj blog speciální pohlednice a výtěžkem z jejich prodeje podporoval handicapované děti. Projekt Petra Chalupianského trval od 17. března do 17. července 2016. Za tu dobu bylo odesláno 646 pohlednic, které pro konto BARIÉRY vydělaly úctyhodných 186 292 Kč.

O svém pobytu v Koreji i o práci pro neziskovou organizaci bude v rámci přednášky „Kde byl Péťa?“ vyprávět 23. listopadu od 19.30 hodin v budově Fakulty elektrotechnické v pražských Dejvicích (Technická 2, Praha 6, místnost 209). Posluchači se dozví o tom, jak lze dělat charitativní projekt i přes 8 000 kilometrovou vzdálenost a také něco o odlišné jihokorejské kultuře. Díky dobrovolnému vstupnému mohou hosté akce i nyní podpořit nadaci Konto BARIÉRY.

Aktuální informace o přednášce jsou k dispozici na stránce: https://www.facebook.com/events/319594395094235/?active_tab=about


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud