Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Jaký bude Huawei Ascend P8?

redakce 24.03.2015

Čínské firmě Huawei se daří vyrábět velmi dobře vybavené telefony, dostupné za rozumné ceny. Nyní se na internetu objevily první informace o chystaném vlajkovém modelu Ascend P8.

Snímky chystaného telefonu, které jsme mohli poprvé vidět na twitterových účtech Cinquetacche a OnLeaks, prozrazují že Huawei Ascend P8 bude mít kovové tělo, které by mělo být silné jen 6,6 milimetrů. Na zadní straně smartphonu by se mohl nacházet senzor otisku prstů.

Podle již dříve uniklých informací by měl mít špičkový Huawei Ascend P8 displej s úhlopříčkou 5,2 palce a Full HD rozlišením a pohánět by jej mohl osmijádrový procesor Kirin 930, doplněný 3 GB operační paměti.

Definitivní odpověď na spekulace o vlastnostech nového smartphonu Huawei Ascend P8 nám poskytne až jeho oficiální představení, které proběhne 15. dubna v Londýně.

onle-62886c220951e893-nahled

S více než 21 miliony prodaných smartphonů v posledním čtvrtletí roku roku 2014 je čínská firma Huawei aktuálně čtvrtým největším výrobcem smartphonů na světě. První tři příčky náleží firmám Apple, Samsung a Lenovo.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme