Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

K UHD televizorům Samsung filmy ve 4K zdarma

Pavel Trousil 09.06.2014

Samsung zpřístupňuje v rámci aplikace Topfun nejrůznější dokumentární filmy v rozlišení 4K zdarma pro všechny majitele letošních modelů UHD televizorů.

uhd-topfun-nahled

Samsung rozšiřuje možnosti sledování obsahu v dosud nejvyšším rozlišení. Ve všech letošních modelech UHD televizorů je nyní k dispozici v aplikaci Topfun speciální sekce UHD Free. Zákazníci získávají zdarma osm krátkých dokumentárních filmů v rozlišení 4K. Do konce roku přibudou další a to z oblastí, jako je cestování, fauna, flora či vaření. Kromě přehrávání vlastního obsahu, jako jsou fotky nebo videa z Note 3 a GALAXY S5 si tak nyní mohou užít maximálně detailní rozlišení i při sledování těchto snímků.

Nejnovější 4K obsah je přístupný bez nutnosti registrace až do 30. června 2015. Stačí se prostřednictvím UHD televizoru (modely 2014) připojit k internetu a v aplikaci Topfun přehrát do konce roku 2014 alespoň jedno 4K video. Doporučená rychlost internetového připojení je 25 Mbit/s.

Dalším řešením je tzv. One Connect Box, který uchovává mozek televizoru externě mimo samotný přístroj. Obsahuje všechny potřebné konektory a připojuje se pouze jediným kabelem. V případně rapidních změn na poli televizní techniky tak bude stačit vyměnit jen One Connect Box, nikoliv celý televizor. O sladění televizorů s nejnovějšími formáty UHD se pak postará Samsung UHD Evolution Kit. Rovněž zajistí, že budou mít zákazníci přístup ke všem aktuálním vylepšením Samsung Smart TV včetně nového ovladače Smart control.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme