Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Kapesní zvuková karta k notebooku

redakce 26.05.2011

ASUS představil zvukovou kartu Xonar U3, určenou uživatelům notebooků, kteří se nespokojí s nedostačující kvalitou jejich reproduktorů. Kapesní velikost karty, která svými rozměry jen o málo přesahuje běžný USB flash disk, ji předurčuje pro použití na cestách.

Notebooky se díky nové kartě Xonar U3 mohou přeměnit na osobní audio centrum s lepším podáním zvuku a podporou technologií Dolby a GX2.5. Novinka se prodává za 799 Kč s DPH.
Kvalita zvuku většiny současných notebooků se omezuje na nezbytný standard. Zvukovou kartu Xonar U3 s vestavěným sluchátkovým zesilovačem tedy nejvíce ocení uživatelé, kteří své notebooky používají k hraní her nebo sledování filmů a kvalita notebookových reproduktorů jim nestačí.
Karta kapesních rozměrů váží jen 25 gramů a připojit k ní lze sluchátka s impedancí až 150 ohmů. Kromě toho je vybavena také technologií uzemnění Hyper-grounding, která funguje jako clona oddělující zvukové signály od šumu. Instalace karty Xonar U3 je snadná.
Xonar U3 s čipem C-Media CMI8786 podporuje technologie Dolby Home Theater, mezi něž patří Dolby Headphone, Dolby Pro Logic IIx, Dolby Digital Virtual Speaker a Dolby Digital Live. Novinka je vhodná i pro hráče počítačových her – je totiž vybavena vestavěným herním zvukovým jádrem GX 2.5 kompatibilním se zvukovými signály EAX 5.0.

Technické parametry

  • Audio výkon:  Odstup signálu od šumu Ratio (A-Weighted) (Front-out) :100 dBRozsah (-3dB, 16bit/48KHz vstup) :20 Hz až 20 KHz
  • Konektor: USB
  • Čipová sada: Audio procesor: ASUS UA100 USB Audio Chip
  • I/O porty: Analog výstup: 1 x 3,5mm RCA jack, analog vstup : 1 x 3,5mm,  RCA jack 1 x, digitální S/PDIF výstup :
  • Speciální funkce: Dolby technologie : Dolby Digital Live/Dolby Headphone /Dolby Virtual Speaker /Dolby Pro-Logic II Smart Volume NormalizerXear 3D Virtual Speaker ShifterMagic VoiceKaraoke Functions10 -band Equalizer27 prostorových efektůGX2.5 Gaming Audio EngineVocalFX
  • Příslušenství: S/PDIF optický adaptér, ovladač na CD, manuál
  • Rozměry: 79,5 x 30,6 mm

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud