Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Kaspersky Small Office Security

redakce 12.04.2011

Společnost PCS spol. s r. o., přichází s novou řadou aplikací pro firemní klientelu, určenou pro snadnou ochranu počítačů v malých organizacích - Kaspersky Small Office Security v2.

Nová sada Kaspersky Small Office Security v2 je přizpůsobena reálným potřebám a prostředkům firem s méně než 10 zaměstnanci. Její instalace, nastavení a správa je jednoduchá a je zajištěna kompatibilita se stávajícími systémy IT.


Kaspersky Small Office Security v2 zahrnuje:

•    Automatickou ochranu, pracující v reálném čase a neustále aktualizovanou před viry, spywarem, trojskými koni a dalšími hrozbami počítačového malwaru.
•    Šifrování pro zabezpečení dat v případě ztráty notebooku, krádeže osobního počítače či nechtěného odeslání souborů na nesprávnou adresu.
•    Automatické aktualizace pro zajištění ochrany obchodně kritických informací před selháním hardwaru a softwaru či lidskými chybami.
•    Optimální výkon s nepřetržitými kontrolami a malé, časté aktualizace, které nenaruší pracovní postupy.
•    Centrální správu z jednoho počítače – umožňuje uživatelům spravovat nastavení
a zabezpečení počítačů a serverů v síti pro zajištění adekvátní ochrany všech počítačů zaměstnanců. Uživatelé mohou rovněž provádět kontroly a zálohování informací, to vše prostřednictvím intuitivního, snadno ovladatelného rozhraní.
•    Správu licencí pro zajištění aktuálnosti zabezpečení počítačů a možnost přidávání dalších licencí v případě růstu společnosti.
•    Schopnost nastavení pravidel používání internetu, včetně zákazu používání sociálních sítí, her, aplikací a webových stránek.
•    Správu hesel pro vynucení bezpečného hesla pro přístup k systémům a automatizované přihlašování pro zvýšení produktivity.

Produkty Kaspersky Lab v českém jazyce jsou k dispozici na www.kaspersky.cz , kde si lze stáhnout testovací verze.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud