Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Kompaktní dvoudiskový NAS EDS14

redakce 30.04.2014

Společnost Synology představila Embedded DataStation EDS14, NAS server velikosti dlaně kombinující odolnost se spolehlivostí, který umožňuje nasazení pokročilých technologií společnosti Synology v celé řadě fyzický lokací.

Synology EDS14 je při rozměrech 125 mm x 125 mm x 31 mm o téměř 70% menší než běžný dvoudiskový NAS server a je tedy obzvláště vhodný do míst, kde je prostor hlavní výzvou. I přes svou velikost EDS14 nedělá kompromisy v oblasti spolehlivosti a díky dynamickému systému chlazení zaručuje dobré podmínky pro procesor v obtížných teplotních podmínkách.

f-eds14-right-45-nahled

Různé pracovní podmínky zahrnují i to, že EDS14 je schopen pracovat s rozdílným vstupním napětím od 7 do 24 V; je kompatibilní s PoE splittery a podporuje 3G/LTE. EDS14 dokonce přichází s několika možnostmi přichycení, včetně DIN lišt, a programovatelným napájením externích zařízení.

EDS14 nabízí rychlost stahování 111.7 MB/s ve Windows prostředí. Díky zabudovaným duálním LAN portům s podporou funkce failover, je minimalizována doba výpadku v případě poruchy sítě a současně optimalizuje její zatížení.

Synology EDS14 je předinstalovaný s DSM (DiskStation Manager), intuitivním operačním systémem, který poskytuje paletu aplikací pro lepší produktivitu vaší práce, ale také úplně nový zážitek z multimédií. Synology bylo oceněno „PCmag Business Choice Award 2013“ a získalo nejvyšší hodnocení v každém parametru testu včetně spolehlivosti, celkové spokojenosti, hodnoty a šanci na další doporučení.

Pro další informace prosím navštivte www.synology.com/…erview/EDS14

Dostupnost

Synology Embedded DataStation EDS14 je nyní celosvětově v prodeji


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme