Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Konference Internet a Technologie představí novinky v projektech CZ.NIC

redakce 03.11.2014

Novinky v projektu Turris, aktivity pracovníků akademického sdružení CESNET, ale i aktuální témata českého peeringového uzlu NIX.CZ a řadu jiných příspěvků nabídne odborná konference Internet a Technologie.

„Program letošní podzimní konference chceme věnovat především internetové bezpečnosti. Vyzdvihnout bych chtěl dva bloky o projektu Turris, které zhodnotí jeho aktuální stav a také nastíní některé z připravovaných novinek. Zajímavé jistě budou i prezentace účastníků naší TURRISoutěže. Sám jsem zvědavý, co s Turrisem dokázali členové komunity kolem tohoto projektu vymyslet. Pozornost si jistě zaslouží také aktivity kolegů z akademického sdružení CESNET, prezentace registrátorů nebo vystoupení zástupce NIX.CZ, které letos představilo řadu novinek; možná nás nějaká ještě čeká,“ uvedl Ondřej Filip, výkonný ředitel CZ.NIC.

Hlavní část konference potom doplňují dva workshopy věnované nástroji Selenium a protokolu NETCONF a jazyku YANG.

Konference se koná v sobotu 29. listopadu v prostorách FIT ČVUT v pražských Dejvicích a přihlásit se na ni je možné od dnešního dne. Registrace je otevřena až do pátku 21. listopadu. Registrační formulář je k dispozici na internetových stránkách www.nic.cz/it14.2, kde se lze seznámit i s kompletním programem přednášek a workshopů. Registrovaní zájemci mají vstup na akci zdarma.

nickonfera


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme