Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Konvertibilní TravelMate Spin B1 pro studenty

Pavel Trousil 30.01.2017

Acer oznámil dostupnost svého nejnovějšího konvertibilního notebooku Acer TravelMate Spin B1 (B118) určeného pro vzdělávací sféru. Tento 11,6" notebook s Windows 10 Pro se snadno přenáší  a nabízí čtyři režimy použití.

Konvertibilní notebook TravelMate Spin B1 se podle výrobce hodí pro uspokojení širokých potřeb studentů i učitelů. Může se pochlubit čtyřmi univerzálními režimy, které usnadňují jeho použití. Jde o režimy Displej a Stan pro skupinové projekty a vzájemné sdílení nápadů, režim Tablet pro výuku na cestách, v laboratořích či při exkurzích a režim Notebook pro všechno ostatní. Notebook je vybaven Full HD nebo HD dotykovým displejem.

TravelMate Spin B1 byl také navržen s důrazem na vysokou odolnost. Mezi prvky, které tuto vyšší odolnost zajišťují, patří střední gumový rámeček absorbující nárazy a tlaku odolný displej se zvýšenou pevností (vydrží čelní náraz o síle až 60 kgF). Klávesnice je odolná vůči polití vodou o objemu až 330 ml. Systém žlábků pod klávesnicí a touchpadem odvádí vodu tak, aby tekla v dostatečné vzdálenosti od vnitřních součástí notebooku, a nakonec vytekla spodkem základny.

Na baterii vydrží notebook až 13 hodin. Pohání ho procesor Intel Pentium a grafika Intel HD Graphics. Díky stylusu podporujícího Windows Ink mohou studenti intuitivně zapisovat své poznámky, upravovat dokumenty, pracovat v různých aplikacích a kreslit. Studenti mohou zůstat ve spojení díky rychlému dvoupásmovému bezdrátovému připojení 2x2 MIMO 802.11ac. K notebooku lze připojit periferie přes rozhraní Bluetooth 4.0, dva porty USB 3.0, jeden port USB 2.0 a jeden HDMI. K dispozici je 3,5mm konektor pro sluchátka a čtečka karet SD. Nový Acer TravelMate Spin B1 bude pro vzdělávací sektor a firemní zákazníky k dispozici ve 2. čtvrtletí 2017.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme