Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Kovové hodinky Sony SmartWatch 3

Pavel Trousil 06.01.2015

Chytré hodinky firmy Sony už jsou k dispozici ve třetí verzi a tentokrát v provedení z nerezové oceli. V celosvětové distribuci se objeví již příští měsíc. 

01-smartwatch3-stainless-steel-side-nahled Chytré hodinky SmartWatch 3 v provedení z nerezové oceli díky svému modernímu vzhledu vypadají luxusně a mnohem lépe než předchozí „plastové“ verze. Jsou vybaveny transflektivním displejem s rozlišením 320×320 bodů a úhlopříčkou 1,6“, který je podle výrobce dobře čitelný i na přímém slunci. Hodinky jsou chráněny proti vodě (IP68 rating) a nabíjejí se přes standardní microUSB port.

Aby firma Sony nabídla více možností, jak příslušenství stylově nosit, umožní majitelům hodinek i partnerským značkám personalizovat tyto hodinky pomocí libovolného pásku o šířce 24 mm. V kombinaci s chytrým telefonem s operačním systémem Android nabízejí hodinky SmartWatch 3 více zábavy a praktických funkcí. Samy o sobě nabízí nativním přehráváním hudby, inteligentní systém senzorů a zabudovaným GPS modul. 

03-smartwatch3-colour-range-nahled

Golfshot a iFit jsou dva z partnerů, kteří v současné době vyvíjejí aplikace Android Wear pro Sony SmartWatch 3. Firma Sony také oznámila nové partnerství s leteckou společností Virgin Atlantic, které se zaměří na společný rozvoj možností uplatnění příslušenství SmartWear na palubách letadel. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme