Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Lehké pouzdro s klávesnicí pro tablet Samsung Galaxy Tab 4 10.1

Pavel Trousil 05.05.2014

Logitech Ultrathin Keyboard Folio nabízí klávesnici a ochranné pouzdro v jednom pro nový Samsung Galaxy Tab 4 10.1. Obal s klávesnicí nabízí pohodlné psaní a zároveň ochranu tabletu z přední i zadní strany.

ultrathinkbfolio-tab4-carbonblk-3-nahled

Společnost Logitech oznámila rozšíření své řady příslušenství pro tablety o nový model Logitech Ultrathin Keyboard Folio určený pro nový Samsung Galaxy Tab 4 10.1. Logitech Ultrathin Keyboard nabízí vestavěnou Bluetooth klávesnici s klávesovými zkratkami pro systém Android a prostornými klávesami pro rychlé psaní. Pouzdro s klávesnicí slouží také jako dvoustupňový stojánek se dvěma pozicemi: horní pro psaní a spodní, při níž tablet zakrývá klávesnici a vy tak můžete pohodlně procházet obsah.

ultrathinkbfolio-tab4-carbonblk-nahled

Systém SecureLock přidržuje Samsung Galaxy Tab 4 10.1 uchycený, a přitom je snadné tablet vložit do pouzdra či jej z něj vyjmout. Ochranné klávesnicové pouzdro je vytvořené z odolných materiálů odpuzujících vodu.

ultrathinkbfolio-tab4-carbonblk-4-nahled

Logitech Ultrathin Keyboard Folio pro Samsung Galaxy Tab 4 10.1 bude k dispozici v české republice v květnu 2014 na eshopu www.logitech.cz a později u vybraných prodejců, a to za doporučenou koncovou cenu 2769 Kč.

ultrathinkbfolio-tab4-carbonblk-2-nahled


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud