Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Lenovo Flex 10 se s displejem otočným až o 300°

Pavel Trousil 10.12.2013

Portfolio vícerežimových zařízení společnosti Lenovo rozšiřuje desetipalcový notebook Flex 10. Stejně jako ultrabooky Flex 14 a 15 se může pochlubit displejem otočným až o 300°. Díky tomuto rozsahu je možné Flex 10 používat jak v režimu klasického notebooku, tak i stojanu.

lenovo-flex-10-stojan-nahled

Počítač Lenovo Flex 10 je vybaven procesory Intel Core a operační pamětí DDR3 o velikosti až 4 GB. Novinka nabízí displej s HD rozlišením (1366×768) a dotykovým ovládáním, které usnadňuje používání notebooku v režimu stojanu. Pohodlné a přesné psaní bez zbytečných překlepů zajišťuje AccuType klávesnice. Díky pouhým 1,2 kg hmotnosti se snadno přenáší.

lenovo-flex-10-nahled

Dostatečný prostor pro ukládání důležitých dokumentů poskytuje pevný disk o kapacitě až 500 GB. Ve výbavě je dále Bluetooth 4.0, Wi-Fi, USB 2.0 a 3.0 porty a HDMI výstup. Díky integrované 720p HD webkameře mohou být uživatelé ve spojení prostřednictvím video chatu.

Systém Energy Management pomáhá šetřit energii a využívá pokročilé energeticky úsporné technologie k prodloužení doby mezi dvěma nabitími. Rychlé a bezpečné přihlášení do systému umožňuje funkce pro rozpoznávání obličeje Lenovo VeriFace. Lenovo Flex 10 je u nás dostupný za cenu od 9 399 Kč s DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud