Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Lenovo IdeaCentre A700

redakce 17.09.2010

Lenovo uvedlo na trh další designové AIO PC. Tentokrát se jedná o model IdeaCentre A700, který má 23“ dotykovou obrazovku s Full HD rozlišením a uvnitř procesor Core i7. Ani zbytek konfigurace nevypadá špatně.

IdeaCentre A700 je podle výrobce zasazen do hliníkového těla o tloušťce 2,03 cm až 6,35 cm. Do těchto rozměrů se vešla dotyková 23palcová širokoúhlá Full HD obrazovka s technologií s povrchovou akustickou vlnou (SAW), čtyřjádrový procesor Intel Core i7, až 2TB pevný disk a integrovaná grafika s podporou DirectX 11. Tisková zpráva je bohužel velmi skoupá na detaily, takže jen z obrázku jsme poznali, že A700 má slotovou optickou mechaniku. Předpokládáme, že podle konfigurace bude osazen bu’d DVD, nebo Bluray mechanikou. Součástí výbavy A700 je také myš 3v1, která funguje jako standardní myš, ukazovátko a herní ovladač se snímačem pohybu.

IdeaCentre A700 nabízí technologii prstem ovládané dotykové obrazovky NaturalTouch a sadu multimediálních aplikací ovládaných dotykem, vyvinutých pro zlepšení zážitku z dotykového ovládání. A700 je první počítač na světě využívající technologii dotykové obrazovky s povrchovou akustickou vlnou (SAW), která je používána v některých lékařských aplikacích jako nejspolehlivější a nejcitlivější dotykové řešení.

IdeaCentre A700 disponuje certifikací Lenovo Enhanced Experience, každý z nových modelů IdeaCentre řady nabízí čtečku paměťových karet 6v1 a boční i zadní porty USB. Nové modely all-in-one také obsahují integrovaný vysokorychlostní Wi-Fi adaptér a software Lenovo Rescue System pro rychlou a snadnou obnovu dat. IdeaCentre A700 bude v prodeji za cenu od 34 800 Kč vč. DPH.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud