Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Levný 7“ tablet s rozumnou konfigurací

Michal Bareš 17.12.2013

Na předvánočním trhu se objevil další cenově dostupný tablet s Androidem. Model Pipo U2 má dvoujádrový procesor Cortex A9, čtyřjádrovou grafiku a 7“ displej s rozlišením 1024 x 600 bodů. Stojí 2 990 Kč vč. DPH. 

pipo-u2-2-nahled

Tablet Pipo U2

Tablet Pipo U2 je zajímavý především cenou pod 3 000 Kč, podle specifikací by ale měl stačit na poměrně svižný provoz základních aplikací i středně náročných her. Podle prodejce zvládá přehrávat plynule na nejvyšší rozlišení i moderní hry jako například Dead Trigger 2.

Pipo U2 nabízí IPS displej s úhlopříčkou 7“ a rozlišením 1024 × 600 bodů. Obraz z tabletu je možné díky HDMI portu zobrazit i na televizi. Kromě HDMI portu je na těle tabletu dále i slot pro microSD kartu, kterým můžete rozšířit základní paměť 16 GB až o dalších 32 GB a nechybí ani konektor pro sluchátka. S okolím dokáže tablet komunikovat za pomoci technologie Wi-Fi a nabízí také Bluetooth ve verzi 4.0. Uživatel tak má možnost propojit tablet s externím GPS modulem nebo třeba bezdrátovou klávesnicí či herním ovladačem. Hardwarový výkon tabletu Pipo U2 zajišťuje dvoujádrový procesor Rockchip 3066 Cortex A9 a čtyřjádrová grafická karta. Operační paměť má kapacitu 1 GB. Tabletu nechybí ani dvojice fotoaparátů. Na zadní straně se nachází 2Mpx fotoaparát, pro videohovory pak slouží přední VGA kamera. Baterie má kapacitu 3 500 mAh. Tablet je dodáván v kompletní české lokalizaci s přístupem do obchodu Google Play. Doporučená MOC vč. DPH a všech zákonných poplatků je 2 990 Kč a více informací lze nalézt na stránkách www.pipo.cz

pipou2-3-nahled

Tablet Pipo U2


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme