Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Logitech K810 – klávesnice nejen pro Windows 8

redakce 15.10.2012

Logitech představil novou klávesnici, určenou hlavně pro mobilní zařízení s Windows 8. Bezdrátová Bluetooth Illuminated Keyboard K810 má podsvícená tlačítka, lze ji připojit až je třem zařízením najednou a bude stát pěkný ranec.

 

 

 

Podsvícená klávesnice s rozložením kláves navrženým pro Windows 8 a s možností dobíjení používá pro připojení rozhraní Bluetooth, díky němuž ji lze spárovat až se třemi přístroji současně, a je kompatibilní se zařízeními, která používají operační systémy Windows, iOS a Android. Klávesnici tak můžete mít připojenou k počítači, tabletu a smartphonu a máte možnost mezi nimi snadno přepínat stiskem jediného tlačítka.

Klávesnice dokáže automaticky přizpůsobovat intenzitu podsvícení kláves a používá čidlo přiblížení, takže dokáže zapnout podsvícení v okamžiku, kdy na ní uživatel položí ruce, a automaticky upraví jeho intenzitu podle úrovně osvětlení v místnosti.

Klávesnici je možné dobíjet přes USB port a podle výrobce vydrží na plné nabití pracovat po dobu 10 dnů (tento údaj závisí na způsobu, jakým s ní uživatel bude zacházet, a na druhu použití). Díky snadno použitelnému USB kabelu můžete na klávesnici pracovat i tehdy, když se bude právě nabíjet. Dále je vybavena praktickým vypínačem a má indikátor stavu nabití, který vás upozorní, že je nutné klávesnici dobít. Podsvícená klávesnice připojovaná přes rozhraní Bluetooth Logitech K810 má speciální klávesy pro navigaci v prostředí operačního systému Windows 8. Například pomocí klávesy Start se snadno a rychle přesunete na výchozí obrazovku Windows 8, zatímco funkční klávesa App Switching vám usnadní přecházení mezi aplikacemi, které máte otevřené. Klávesnice by měla být k dostání od listopadu za doporučenou cenu 2 499 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud