Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Logitech představuje nový multimediální reproduktorový systém

redakce 18.06.2014

Reproduktory Logitech Multimedia Speakers Z213 mají bohatý zvuk skvělé kvality v malém a praktickém provedení.

Společnost Logitech představila nový multimediální reproduktorový systém Logitech Multimedia Speakers Z213 v konfiguraci 2.1, čili se dvěma satelitními reproduktory a samostatným subwooferem. Tento systém je navržen tak, aby poskytoval bohaté basy pro oživení hudby, filmů a her, které máte rádi.

z213-fob-72-dpi

„Reproduktorový systém Logitech Multimedia Speakers Z213 je určen všem, kdo chtějí skvělou kvalitu zvuku bez velkých dopadů na jejich peněženku,“ řekl Izabela Sulima, regionální marketingová manažerka společnosti Logitech pro Českou republiku. „Současně tento systém v konfiguraci 2.1 nebude zabírat cenné místo na vašem pracovním stole nebo v obývacím pokoji.“

Kromě kompaktních rozměrů jsou reproduktory Logitech Multimedia Speakers Z213 navrženy tak, aby spolupracovaly se širokou řadou audio zařízení, včetně počítačů s operačními systémy Windows a OS X, tablety, smartphony a MP3 přehrávači. Reproduktorový systém má subwoofer s vyzařováním zvuku směrem dolů, driver o průměru 10 cm a vytvoří plné basy, jež vám umožní pocítit každou notu vaší oblíbené hudby, filmů nebo her – navíc pomocí otočného regulátoru na zadní straně subwooferu můžete úroveň basů snadno upravit podle svého. K reproduktorům se kabelem připojuje ovladač pro jejich zapínání a vypínání a pro nastavení hlasitosti. Chcete-li poslouchat hudbu, aniž byste někoho rušili, můžete připojit sluchátka do konektoru jack 3,5 mm, který je prakticky umístěn na ovladači.

Reproduktorový systém Logitech Multimedia Speakers Z213 je navíc kompatibilní s adaptérem Logitech Bluetooth Audio Adapter. Stačí tento adaptér připojit do vstupu reproduktorového systému a můžete si pouštět hudbu z jakýchkoli zařízení, která používáte a která jsou vybavena rozhraním Bluetooth.

Cena a dostupnost

Očekává se, že reproduktorový systém Logitech Multimedia Speakers Z213 bude v České republice k dispozici během července 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 829 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud