Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800

redakce 18.08.2010

Společnost Logitech představila bezdrátovou klávesnici s podsvícením a možností dobíjení – plným názvem Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800, která poskytuje jasné a zřetelné podsvícení, a to ve dne i v noci. Nejnovější klávesnice je vybavena čidly okolního světla a pohybu, která zajišťují, že kdykoli budete potřebovat, bude podsvícení k dispozici v odpovídající intenzitě, a když naopak potřeba nebude, klesne odběr klávesnice, aby se šetřila výdrž baterií.

Podsvícení bezdrátové klávesnice K800 automaticky přizpůsobuje svou intenzitu v závislosti na množství světla v místnosti díky využití světelných čidel. Čidla pohybu naproti tomu detekují, když se vaše ruce ke klávesnici přiblíží, a podsvícení zapnou – nebo jej naopak vypnou, jakmile dáte ruce z klávesnice pryč. Výsledkem je, že budete mít vždy k dispozici jasné a zřetelné podsvícení. Baterie klávesnice má vydržet cca 10 dnů bez dobíjení.

V případě, že klávesnici dojdou baterie, lze ji připojit k počítači prostřednictvím micro-USB kabelu, který ji bude během psaní dobíjet. Klávesnice Logitech Wireless Illuminated K800 je vybavena systémem uložení kláves PerfectStroke a samotné klávesy mají tvar označovaný jako Logitech Incurve keys. Systém PerfectStroke zajišťuje, aby každý úhoz byl pohodlný, plynulý a naprosto tichý. A Logitech Incurve – čili prohloubený design ve spojení s měkce zaoblenými hranami odolných kláves – napomáhá udržovat správné umístění prstů na klávesnici, přičemž prsty mohou hladce a pohodlně sklouzávat z jedné klávesy na jinou bez ohledu na dobu, po kterou budete klávesnici používat. Popisky písmen a znaků na klávesách jsou navíc velmi odolné a nehrozí, že by se používáním setřely.

Bezdrátová klávesnice s podsvícením Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800 je nejnovějším přírůstkem do řady klávesnic a myší, které jsou kompatibilní s technologií Logitech Unifying, a vyznačuje se miniaturním přijímačem, jenž po zapojení může bez obav zůstat zapojený v USB portu vašeho notebooku. Klávesnice kompatibilní s technologií Unifying využívají bezdrátovou technologii Logitech Advanced 2.4 GHz, která zaručuje stabilní spojení téměř bez zpoždění nebo výpadků. Očekává se, že bezdrátová podsvícená klávesnice Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800 bude k dostání v září za doporučenou maloobchodní cenu 2 490 Kč.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme