Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Malá myš s dlouhou výdrží

redakce 24.10.2011

Logitech představil myš Wireless Mouse M525 s inovovaným rolovacím kolečkem a tříletou výdrží na jednu baterii.

Bezdrátová myš Logitech Wireless Mouse M525 je vybavena novým rolovacím kolečkem s velmi jemným drážkováním, jež na každý milimetr kroku posunu má více vroubků než dosud, a nabízí tak příjemnější a preciznější pocit při ovládání kurzoru. Díky tomu je rolování dlouhých internetových stránek rychlejší a snadnější. Vestavěné naklápěcí kolečko navíc na většině operačních systémů počítačů umožňuje snadný pohyb dopředu a zpět podobně jako při ovládání listováním, čili tzv. „švihem“.

Jemně tvarovaný design myši Logitech Wireless Mouse M525 a měkké pogumované úchopy se poddají vaší ruce, takže držení myši bude přirozené a pohodlné, a díky malým rozměrům ji můžete snadno vzít s sebou kamkoli, kde používáte svůj počítač – doma, v práci nebo kdekoli jinde. A protože její baterie vydrží nabité až tři roky, k čemuž přispívá i inteligentní ovládání přechodu do režimu spánku a hlavní vypínač, můžete na obtíže s jejich výměnou prakticky zapomenout.

Jediný miniaturní bezdrátový přijímač Logitech Unifying (tzv. velikosti „nano“) dokáže připojit současně až šest periférií, které jsou s technologií Unifying kompatibilní, takže váš pracovní prostor nebude zatěžovat změť kabelů a ostatní USB porty zůstanou volné pro další zařízení. A vyspělá technologie snímání pohybu Logitech Advanced Optical Technology zajišťuje přesné řízení kurzoru myši pomocí laseru i na typech povrchu, kde jinak sledování pohybu bývá obtížné, a současně má nižší spotřebu energie, takže vaše baterie vydrží myš napájet až tři roky. Očekává se, že bezdrátová laserová myš Logitech Wireless Mouse M525 bude v České republice k dostání koncem října 2011 za doporučenou maloobchodní cenu 999 Kč.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud