Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

MEIZU potvrdilo vydání OS Flyme 4.0 pro české uživatele MEIZU MX3

redakce 07.10.2014

Čínská značka smartphonů MEIZU představila nejnovější verzi operačního systému Flyme 4.0 a zároveň potvrdila její vydání pro MEIZU MX3. Všichni noví uživatelé, kteří svůj MEIZU MX3 zakoupili od 26. srpna u operátora O2, si ji budou moci v dohledné době stáhnout formou OTA aktualizace.

Předchozí verze Flyme 3.0 se těšila obrovské popularitě především díky svému střídmému designu a intuitivnímu ovládání. Nový Flyme 4.0 staví na Androidu 4.4 (Kit Kat) a přináší ještě čistší design se spoustou drobných změn. Ty nejznatelnější jsou především u typu písma, které je vhodněji uzpůsobeno pro ultrajemný rastr displeje MEIZU MX3, a grafiky uživatelského prostředí. To ještě více reflektujte aktuální trendy moderního „flat“ designu bez zbytečného stínování a nejrůznějších přechodů.

Fotoaparát

Flyme 4.0 přichází se zcela přepracovaným rozhraním fotoaparátu. V aplikaci je k dispozici široká škála manuálních režimů. Mezi nimi nechybí panoramatický nebo makro režim. S fotoaparátem je nyní možné snímat QR a čárové kódy. Po pořízení snímku je například možné změnit zaostřenou oblast fotografie a provádět množství dalších dílčích úprav.

Osobní data v cloudu

Nová verze nadstavby Flyme rozšiřuje cloudové schopnosti svého předchůdce. Uživatel může jednoduše zálohovat své kontakty, textové zprávy a textové nebo multimediální poznámky.

Bezpečnostní centrum

Nový Flyme 4.0 přináší také zcela nové vestavěné bezpečnostní centrum, které chrání telefon, potažmo uživatele před viry a malware. Zároveň v sobě integruje funkci pro čištění interní paměti telefonu a nástroj pro přidělování uživatelských práv.

Z předchozí verze si Flyme 4.0 přináší také vestavěnou funkci pro vyhledání ztraceného či ukradeného zařízení pomocí GPS s možností dálkové správy a smazání dat.

meizzz-nahled


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme