Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Microsoft Surface Book v prodeji

Pavel Trousil 25.11.2016

Prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz přináší na český trh výkonná a dobře zpracovaná 2v1 zařízení Microsoft Surface Book. Určena jsou tak pro práci i v náročných grafických aplikacích na cestách. 

Microsoft Surface Book se vyznačuje precizním řemeslným zpracováním. Tělo těchto 2v1 zařízení je vyrobeno z odolné a zároveň lehké hořčíkové slitiny, díky které se jejich váha zastavila na 1,5 kg. Velikost je dána převážně 13,5“ dotykovým PixelSense displejem s rozlišením 3 000 x 2 000 obrazových bodů, který lze ovládat také dodávaným perem. To podporuje 1024 úrovní přítlaku a na svém druhém konci nabízí praktickou gumu.

microsoft-surface-book-02-nahled

Obrazovka je k tělu zařízení přichycena pomocí speciálního mechanizmu nazvaného „Muscle Wire“ a oddělit se dokáže pouze po stisku příslušného tlačítka. Pro ovládání v notebookovém režimu slouží podsvícená klávesnice s 1,6mm zdvihem a skleněný trackpad. Možnost připojení dalších periferií zajišťuje dvojice USB 3.0 portů. K dispozici je i čtečka SD karet.

Vysoký výkon udává dle zvolené konfigurace jeden z procesorů Intel Core i5 nebo i7 z rodiny Skylake, grafické výpočty pak zpracovává integrovaná grafika Intel HD Graphics nebo NVIDIA GeForce s GDDR5 pamětí. Od zvolené konfigurace se odvíjí také velikost SSD disku a operační paměti, přičemž v nejvýkonnější variantě lze počítat s 512GB SSD diskem a 16 GB RAM. Zařízení si tak poradí i s náročnými grafickými aplikacemi typu Adobe Premiere Pro. V provozu na baterii vydrží až 12 hodin a jako plnohodnotný pracovní nástroj nabídne operační systém Windows 10 Pro. Zařízení Microsoft Surface Book jsou k dispozici skladem na CZC.cz ve čtyřech výkonnostních provedeních, jejichž cena startuje na 49 990 Kč a končí na 79 990 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme