Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Miniaturní USB disky tvaru „nano“

redakce 26.10.2010

Díky miniaturnímu USB flash disku od Verbatim si můžete rozšířit kapacitu svého notebooku, nebo netbooku až o 32 GB. Flash disk váží jen 2 gramy a může být ponechán připojený k netbooku téměř neomezeně.

Kapitoly článku

Netbooky jsou v poslední době populární. Mají malé rozměry, nízkou hmotnost, ale často i jen omezené datové úložiště. Nový USB disk od Verbatimu pomáhá netbookům řešit tuto slabou stránku poskytnutím dodatečných až 32 GB úložné kapacity prostřednictvím zařízení, které je menší než euromince.
Nový Verbatim netbook USB disk vypadá jako malý přijímač bezdrátové myši, takže jej můžete snadno zasunout do svého netbooku a ponechat v něm prakticky neomezenou dobu.
Verbatim Netbook USB disk je k dostání v obchodech s kapacitou 8 GB (doporučená cena 419 Kč), 16 GB (829 Kč) a 32 GB (1 669 Kč).

Dlouhodobé rozšíření kapacity

Nový Netbook USB disk od Verbatimu umožňuje uživatelům zvýšit úložnou kapacitu svého netbooku bez nutnosti zasahovat do jeho základních komponent nebo zvětšovat jeho rozměry. Díky nepatrným rozměrům – 17,15 x 14,85 x 7,7 mm – přečnívá tento malý disk po zasunutí do USB portu o pouhých 5 mm, takže může být v netbooku ponechán jako dlouhodobé rozšíření kapacity.

Základní informace

  • Až 32 GB úložné kapacity
  • Váží jen 2 gramy
  • Menší než euromince
  • Může být ponechán připojený k netbooku téměř neomezeně
  • Kompatibilní se systémy PC a Mac

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud