Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Místo pro kreativitu

redakce 20.10.2011

Společnost Adobe Systems na technologické konferenci MAX 2011 představila systém Adobe Creative Cloud, který změní proces tvorby obsahu.

Kapitoly článku

Creative Cloud se podle plánu firmy Adobe stane místem pro kreativitu, kde budou mít uživatelé přístup k desktopovým a tabletovým aplikacím, službám a ke sdílení výsledků své práce. Iniciativa Adobe Creative Cloud byla představena současně s novou sadou aplikací Adobe Touch Apps pro tvorbu obsahu na tabletových zařízeních. Creative Cloud se má stát centrem pro prohlížení, sdílení a synchronizaci souborů vytvořených pomocí Adobe Touch Apps a Adobe Creative Suite a zahrnuje 20 GB online úložiště.

Počátkem roku 2012 se očekává, že k Adobe Creative Cloud budou patřit následující:

  • Aplikace – přístup do portfolia nástrojů Adobe Creative Suite, stejně jako k šestici představených aplikací Adobe Touch Apps. Nabídka bude obsahovat desktopové nástroje, jako jsou Photoshop, InDesign, Illustrator, Dreamweaver, Premiere Pro, After Effects a další nástroje, jako je Adobe Edge a Muse.
  • Služby – technologie Adobe Digital Publishing Suite pro poskytování interaktivních publikací na zařízení typu tablet, řada Adobe Business Catalyst pro vytváření a správu webových stránek a nové služby pro navrhování, jako je možnost využívat tzv. cloud-based fonty pro design webových stránek
  • Komunity – funkce, které podporují tvůrce při prezentování a sdílení jejich práce a nápadů s kolegy po celém světě a fóra pro zpětnou vazbu a inspiraci.

 

Ceny a dostupnost

Podrobnosti o cenách Adobe Creative Cloud a o jeho rozšířených možnostech týkajících se aplikací, služeb a komunit budou oznámeny v listopadu 2011. Více informací najdete na http://www.adobe.com/go/creativecloud. Adobe bude i nadále nabízet všechny své produkty samostatně, včetně Adobe Creative Suite a jednotlivé produkty, jako je Photoshop, Illustrator, InDesign a Dreamweaver.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme