Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

mobil Mivvy 112d: Rozpozná falešné bankovky

redakce 18.10.2010

Společnost mivvy a.s. již bezmála rok usnadňuje seniorům komunikaci s okolím díky telefonu mivvy 112. Po velkém úspěchu tohoto modelu nyní přináší na trh vylepšený přístroj mivvy 112d. Design a funkce přístroje jsou i nadále přizpůsobeny lidem, kteří nechtějí a nepotřebují brouzdat internetem v mobilu, ale těm, kteří potřebují hlavně telefonovat a psát zprávy a v případě nouze si co nejjednodušším způsobem přivolat pomoc.

Novinka má rozměr 108,5 × 51 × 15 mm a na první pohled jistě zaujme velikostí tlačítek, která jsou v tomto případě dokonce reliéfní. Rozpoznat to správné tlačítko je proto snazší i při zhoršeném osvětlení. I když celkové rozměry zůstaly celkem beze změny, displej telefonu je nyní podstatně větší. Umožňuje tak velmi zřetelně zobrazit nejen jméno nebo číslo volajícího, ale i pohodlnější psaní SMS. Vedle doplňkových funkcí (jako je např. svítilna, FM rádio s teleskopickou anténou, MP3 přehrávač či kalkulačka) je telefon vybaven stejně jako jeho předchůdce SOS tlačítkem umístěným na zadní straně přístroje. Po stisknutí SOS volání telefon vytočí uživatelem předvolené telefonní číslo a automaticky zapne režim hlasitého handsfree. Samozřejmostí je tištěná a snadno čitelná uživatelská příručka.
Důležitou inovací je pak UV lampa, která může seniorům usnadnit kontrolu ochranných prvků na bankovkách, poštovních známkách, kolcích nebo jiných ceninách.

Mivvy 112d je v maloobchodech k dostání již za 1199 Kč včetně DPH.
Další informace jsou k dispozici na www.mivvy.eu.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud