Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Monitory Philips Smart All-in-One s Androidem

Pavel Trousil 25.02.2014

Chytré a přenosné: nové monitory Philips Smart All-in-One ve velikosti 21,5 palce a 23 palců poslouží jako klasický monitor, ale díky systému Android zábavu a další zajímavé funkce. Jejich displeje s Full HD rozlišením jsou dotykové.

Kapitoly článku

philips-s231c4afd-nahled Společnost MMD – Monitors & Displays Czech Republic uvedla na český trh novinku – monitory Philips Smart All-in-One. Přicházejí ve dvou velikostech – 21,5 palce a 23 palců. Dotykové ovládání, operační systém Android, zabudované multimediální aplikace a připojení k internetu, to jsou základní předpoklady pro jejich využití nejen v domácnostech, ale také v internetových kavárnách, ve školách anebo v hotelových lobby.

Nové modely Philips S221C4AFD o velikosti 21,5“ a Philips S231C4AFD s 23“ obrazovkou jsou Full HD monitory s formátem obrazu 16:9. K monitorům totiž není třeba připojovat žádný počítač, všechno se skrývá uvnitř. S přístupem do obchodu Google Play se uživatelé prostřednictvím dotyku dostávají do světa herních nebo zpravodajských aplikací, sociálních sítí a dalších. Doma mohou hrát hry a využívat dotykové ovládání dostatečně velké obrazovky a přitom zůstat ve spojení. Mimo domov monitory poslouží jako zařízení pro snadný přístup k informacím na internetu a k aplikacím buď ve školách, nemocnicích, restauracích, hotelových lobby apod.

Přestože monitory Philips Smart All-in-One fungují samostatně, lze k nim připojit například prostřednictvím USB 2.0 portu i další externí zařízení, jako jsou flash disky, tiskárny, fotoaparáty a samozřejmě i smartphony, nebo při využívání monitorů v kanceláři klávesnici a myš. V jejich výbavě nechybí integrovaná webkamera, mikrofon, Wi-Fi modul, který podporuje standardy 802.11 b/g/n, 2GB operační paměť a 8 GB interní paměti s možností rozšíření pomocí externí SD karty.

Nové monitory Philips Smart All-in-One jsou již nyní dostupné. Větší 23“ pořídíte za 12 799 Kč, menší 21,5“ za 11 999 Kč.

Technické parametry – monitory Philips Smart All-in-One

 • Typ panelu, velikost: 21,5” nebo 23” ADS LCD
 • Technologie podsvícení: ADS-LCD
 • Optimální rozlišení: 1920×1080 @ 60 Hz
 • Pozorovací úhly: 178º (H) / 178º (V), @ C/R > 10
 • Jas: 250 cd/m²
 • Barvy: 16.7 M
 • Systémové specifikace: Operační systém: Android 4.2, Procesor: čtyřjádrový, ARM-based, Nvidia Tegra T33, 1.6GHz, Operační paměť: 2GB DDR3, 8GB EMMC Flash
 • Možnosti rozšíření: SDHC karta nebo USB flash drive až do 64 GB nebo externí HDD
 • Konektivita: Vstup signálu: VGA (Analog.), MHL-HDMI (digitální, HDCP), RJ 45, SDHC, Wi-Fi, Wireless LAN (802.11 b/g/n), USB: USB 2.0×2, Audio (In/Out): PC audio-in, Vstup pro sluchátka, Webkamera: 1 MP, Mic in
 • Přednastavené aplikace: Fotoaparát, E-mail, Galerie, Google Play, Přehrávač hudby, Nastavení, Youtube, Webový prohlížeč
 • Stojan: Náklon: 12~54°

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme