Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Navigace pro operační systém Android

redakce 27.12.2010

NAVIGON uvádí na trh verzi aplikace MobileNavigator pro východní a severní Evropu určenou pro operační systém Android. Nová aplikace je dodávána s funkcí Traffic Live, průvodce jízdními pruhy a také se zcela novým Reality Scannerem.

Od teď si mohou uživatelé stahovat aplikaci MobileNavigator Eastern Europe North z internetové stránky Android Market v Polsku a v České republice. Novinkou v této verzi aplikace jsou nástroje Traffic Live a průvodce jízdními pruhy a také zcela nový Reality Scanner.
Nástroj Traffic Live poskytuje informace v reálném čase o dopravních nehodách, vyhledává s předstihem místa, kde se tvoří dopravní zácpa, a s využitím aktuálních informací o dopravě pomáhá řidičům se takovým místům vyhnout. Reality Scanner je nová služba pro navigaci chodců. Pomocí kamery zabudované v inteligentním mobilním telefonu a přijímače GPS umí tato funkce vyhledávat tzv. body zájmu - zajímavá místa v bezprostředním okolí. Název cílového místa se pak zobrazí vložený do obrázku z kamery, doplněný speciálním symbolem a údajem, jak daleko se od něj uživatel nachází. Když uživatel klikne na symbol bodu zájmu, otevře se okno s dalšími podrobnostmi. Pokud bod zájmu uživatele zajímá, systém ho pak dovede přímo k němu.
Aplikace MobileNavigator obsahuje také funkce Text-to-Speech a Traffic Live. Společně s funkcemi jako NAVIGON MyRoutes, zadávání souřadnic nebo Text-to-Speech je teď navigace v mobilních telefonech s operačním systémem Android bezpečnější a pohodlnější. Součástí je také funkce Address Click, která umožňuje kliknout na adresu v jakékoli aplikaci podporující export adres. Spustí se aplikace NAVIGON MobileNavigator a krok za krokem vás dovede do cíle.
Aplikace NAVIGON MobileNavigator Eastern Europe North se dodává za 59,95 eur. Až do 6. ledna si ji můžete v Polsku a v České republice pořídit za cenu 39,95 eur prostřednictvím služby Google Checkout. Kromě těchto dvou zemí jsou v aplikaci k dispozici také mapy Maďarska, Slovenska a všech tří pobaltských zemí.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud