Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nejtenčí 2TB externí disk

Pavel Trousil 25.04.2016

Externí disk Backup Plus Ultra Slim je podle Seagatu nejtenčím 2TB přenosným diskem na světě. K novince získáte bezplatně 200 GB prostoru na cloudovém úložišti a zálohovací software Lyve. 

S tloušťkou 9,6 mm je 2,5“ externí disk o více než 50 % tenčí než ostatní 2TB disky. Díky úložné kapacitě až 2 TB se vám do kapsy vejde více než půl milionu písní, 320 tisíc fotek nebo 240 hodin videa v HD rozlišení. Disk v kovovém provedení je k dispozici ve dvou barvách - zlaté nebo platinové.

bup-ultra-slim-silver-profile-hi-res-3000x3000-nahled

Backup Plus Ultra Slim disponuje softwarem Seagate Dashboard, který uživatelům nabízí zálohu dat na vyžádání jedním kliknutím nebo možnost zálohu naplánovat. S diskem získáte také 200 GB prostoru na cloudovém úložišti Microsoft OneDrive po dobu dvou let. Zařízení obsahuje také software Lyve, který pomáhá uživatelům chránit fotky a videa z digitálních fotoaparátů a smartphonů, a automaticky je organizuje do jedné knihovny dostupné z jakéhokoli mobilu nebo počítače. Model Backup Plus Ultra Slim se prodává za 3290 Kč (2TB verze), nebo 2290 Kč (1TB verze).

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud