Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Největší 3D plazma v prodeji už i v ČR

redakce 09.08.2010

V těchto dnech Panasonic rozšiřuje nabídku a na český trh uvádí 65palcovou 3D plazmu TX-P65VT20, největší sériově vyráběný 3D plazmový televizor na světě.

Zážitek podobný sledování 3D filmu v kinech si už můžete dopřát i ve vlastním obýváku. Do prodeje přichází 3D plazma Panasonic TX-P65VT20. Obrazovka má úhlopříčku 165 cm. Model TX-P65VT20 je určený pro náročného diváka.
Bonusem k 3D zážitkům je bohatá funkční výbava, která z tohoto televizoru dělá multimediální centrum domácí zábavy. Televizor bez problémů přehraje materiál uložený v komprimovaných formátech DivX, MP3, DivX HD a JPEG, nechybí ani možnost nahrávat přímo na externí pevný disk. K dispozici je funkce VIERA CAST, která zpřístupňuje kompletní archív TV NOVA, video server YouTube či sportovní zpravodajství na Eurosportu. Nedávno v nabídce přibyla i populární aplikace Skype a zpravodajský portál tn.cz.
TX-P65VT20 má podobně jako všechny NeoPDP panely Panasonic certifikaci THX. V základní výbavě televizoru jsou i dva páry 3D brýlí s aktivní synchronizací a satelitní tuner s podporou 3D vysílání. 3D plazma TX-P65VT20E  je v prodeji za doporučenou MOC 129 995 Kč. Zákazník dostane při jejím zakoupení i dva Blu-ray disky s 3D pohádkami Koralina a Doba ledová 3. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud