Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Neomezené volání, SMS a 1 GB dat za 749 korun

redakce 11.04.2013

Oficiální představení nových tarifů má být teprve dnes v na dopolední tiskové konferenci. Tisková zpráva ovšem unikla dříve a tady jsou novinky z revoluce u O2.

Kapitoly článku

O2 se snaží změnit český mobilní trh a jako první přináší tarify nové generace. Revoluci nabízí pod tarifem FREE, který u všech variant nabídne neomezené volání a esemeskování v O2 síti za 249 Kč měsíčně. Neomezené volání a esemeskování kamkoliv může zákazník za 749 Kč měsíčně a k tomu má k dispozici 1GB dat. Tarify FREE jsou pro všechny nové i stávající rezidentní zákazníky.

Nové FREE tarify

Nové tarify FREE jsou k dispozici všem zákazníkům, tedy i těm, kteří využívají jakoukoli z výhod plynoucích z 24měsíčního závazku - například vlastní-li dotovaný telefon. Všichni zákazníci se závazkem mohou jednoduše přejít na nový 24měsíční závazek s výrazně výhodnějším tarifem FREE. Nové tarify bude samozřejmě možné získat i bez závazku. Na nové tarify FREE bude moci přejít každý - v případě zákazníků O2 bude jedno, zda již má uzavřenou smlouvu se závazkem, či nikoli.

TarifyMěsíční cenaVolání a SMS do O2Volání a SMS mimo O2Cena nad rámec volných minut / SMSInternet v mobilu
FREE O2 249 Kč neomezeně - 3,50 Kč / 1,50 Kč -
FREE O2 Plus 499 Kč neomezeně 120 minut 3,50 Kč / 1,50 Kč 150 MB
FREE CZ 749 Kč neomezeně neomezeně - 1 GB

Stávající tarify O2 NEON nebudou nadále v nabídce.

O2 Neon - končící tarify

TarifCena tarifuNeomezené volání v sítiVolání mimo síťSMS v síti O2Internet
Neon S 300 o víkendu 60 -
-
Chytrý Neon S 350 o víkendu 60 ano 150 MB
Chytrý Neon M 550 o víkendu 120 ano 150 MB
Chytrý Neon L 800 kdykoliv 180 ano 1 GB
Chytrý Neon L+ 1150 kdykoliv 450 ano 1 GB
Chytrý Neon XXL 1900 kdykoliv neomezeně ano 3 GB

O2 Mobil - nákup nového telefonu

V souvislosti s novými tarify přichází operátor se změnou v prodeji mobilních telefonů. Při koupi nového mobilu či tabletu si budou moci zákazníci rozložit platby v čase. Současný princip fungování tedy dotovaný telefon výměnou za minimální měsíční útratu skončí!

Zákazníci, kteří se rozhodnou využít služby O2 Mobil, tak nebudou muset volit mezi vlastnictvím vysněného mobilního telefonu a výhodným voláním. Díky tarifům FREE a službě O2 Mobil budou moci mít obojí.

Jak bude fungovat nový princip rozoložení plateb za mobil? Při využití služby O2 Mobil si zákazníci vyberou výši jednorázové platby, kterou uhradí po uzavření smlouvy. Zbylá část pořizovací ceny bude rozložena do následujících 24 měsíců. Zákazník přitom nezaplatí ani korunu na úrocích či poplatcích.

Nová služba O2 Mobil bude dostupná pro všechny zákazníky z řad podnikajících i nepodnikajících fyzických osob, kteří využívají některou z tarifních mobilních služeb O2.

Komentář redakce: Zatím nemáme více informací a více se dozvíme po dnešní tiskové konferenci. Ceny, které jsou nyní už dostupné jsou rozhodně zajímavé a stojí za prostudování. Oproti současné nabídce může zákazník ušetřit s novou nabídkou až 50 procent z ceny.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme