Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Netbook připravený rychle jednat

redakce 05.11.2010

Společnost Samsung Electronics představila nový stylový a výkonný netbook Samsung N145. Nabízí zajímavou funkci Fast Start, operační systém Windows 7 Starter, 10,1“ antireflexní LED displej a dlouhou výdrži na baterie.

Netbook Samsung N145 disponuje řadou funkcí pro snadnější a efektivnější užívání. Jednou z nich je i funkce pro rychlý start netbooku – Fast Start. Díky ní je podle výrobce připraven s vámi spolupracovat během tří sekund od otevření nebo stisknutí tlačítka Power. Navíc v režimu spánku zachová Samsung N145 vaše data na HDD a v paměti po dobu tří dnů přesně v takové podobě, v jaké jste je opustili. Ta se pak na obrazovce objeví do tří sekund od spuštění netbooku, a vy tak můžete pokračovat v rozpracovaném dokumentu, aniž byste ztráceli čas.
Baterie vydrží až 9,7 hodin provozu Zároveň je netbook vybaven tzv. technologií Samsung Duracase, takže odolává případným nárazům a poškrábání. Displej má rozlišení 1024 x 600 bodů, disk má kapacitu 160 GB a velikost operační paměti je 1 GB. V netbooku je použit procesor Intel ATOM N450 (1,66GHz, 667MHz, 512 KB). K dispozici je i několik barevných variant netbooku Samsung N145, takže si můžete vybrat podle vašeho vkusu.
Samsung N145 je na našem trhu k dispozici za orientační cenu 6 800 Kč včetně DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud