Přejít k hlavnímu obsahu

Windows 11 s umělou inteligencí

Josef Mika 09.11.2023
Zdroj: GettyImages

S další aktualizací překoná systém Windows 11 vše, co tady bylo předtím. Operační systém získá první funkce podporované umělou inteligencí, stejně jako řadu dalších vylepšení.

Chip 12/2023: Když začnou Windows startovat se spoustou chybových hlášení, důležité soubory přestanou být čitelné, podezřelé aktivity ukazují na možnost malwarové nákazy, dochází k chybám při rozdělování disku nebo prostě jen chcete mít vždy při sobě kompletní operační systém, pak potřebujete náš záchranný USB flash disk, sestavený přímo pro čtenáře Chipu. Na jeden USB flash disk jsme shromáždili hned několik operačních systémů, připravených ihned ke spuštění, s nimiž můžete provádět různé záchranné operace i další úkoly.

Ukážeme vám, jak si můžete sestavit vlastní záchranný USB flash disk, představíme osm nejlepších systémů pro tento účel a nakonec popíšeme, jak vytvořit bootovací USB flash disk se systémem Medicat USB. Vše, co budete potřebovat, je trocha času a dostatečně velký a rychlý USB flash disk. Pro výběr nejdůležitějších systémů postačí i USB flash disk s kapacitou 16 nebo lépe 32 GB. Pouze v případě, že chcete na disk nainstalovat také Medicat USB, měli byste sáhnout po flash disku s kapacitou 64 GB a více.
 

Více se dočtete v prosincovém Chipu, který je v prodeji již od 15. listopadu.

Další témata Chipu 12/2023


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud