Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nokia 603: Rychlý levný smartphone

redakce 17.10.2011

Společnost Nokia představila model Nokia 603, barevný a cenově dostupný chytrý telefon, který má předinstalované nejnovější aplikace a umožňuje dotykové párování, sdílení a čtení tagů prostřednictvím technologie NFC.

Nokia 603 je určena pro ty, kteří si plánují pořídit svůj první chytrý telefon i pro zákazníky, kteří přecházejí ze starších modelů smartphonů a chtějí vyzkoušet nové technologie. Nokia 603 je přináší za rozumnou cenu.

Tento nejnovější model chytrého telefonu Nokia je příkladem, že dostupná cena nemusí být na úkor kvality. Nokia 603 nabízí hladký kompaktní design, kterému dominuje odolný 3,5“ ClearBlack displej optimalizovaný pro využití na přímém slunci a s ochranou proti poškrábání. Nokia 603 nabízí předinstalované Nokia Mapy, nejnovější aplikace a hry pro sociální sítě, možnost pořizovat, editovat a sdílet fotografie. To vše s rychlou grafikou, za kterou vděčí výkonnému grafickému procesoru. S cenou cca 6000 Kč tak předčí všechna očekávání. Nokia 603 přináší inovativní technologii NFC blíže lidem, kteří nyní mohou sdílet obsah, párovat telefon s příslušenstvím nebo objevit uzamčený obsah her jako jsouskryté úrovně v Angry Birds.

Nokia 603 s nejnovějším systémem Symbian Belle nabízí šest domovských obrazovek, které si může uživatel přizpůsobit, a dynamické widgety umožňující ještě lepší personalizaci a prioritizaci oblíbeného obsahu.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme