Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nokia Lumia 625

redakce 23.07.2013

Nokia dnes představila Lumii 625, cenově dostupný 4G chytrý telefon, který přináší vysokorychlostní zábavu na 4,7“ LCD displeji a s podporou pro 4G.

Nokia Lumia 625 přichází v pěti barvách a s výměnnými kryty, které přidávají další možnost personalizace. Nokia Lumia 625 přináší také řadu inovací, které je možné nalézt i u nedávno představené vlajkové lodi Nokia Lumia 1020. Ty zahrnují integrované fotografické aplikace jako například Nokia Smart Camera, která nabízí šikovné funkce jako je odstraňování nežádoucích objektů z fotografií, či Nokia Cinemagraph, která proměňuje fotografie v živoucí vzpomínky doplněné pohybem.

Nokia Lumia 625 je poháněna nejnovější verzí Windows Phone 8, včetně aktualizace Nokia Lumia Amber. Živé dlaždice přímo na domovské obrazovce a dlaždice Lidé usnadňují udržování kontaktů s přáteli a rodinou. Windows Phone 8 také zahrnují Xbox Live, Microsoft Office a 7 GB online SkyDrive úložiště. Nokia Lumia 625 podporuje SD karty a paměť je možno rozšířit až o 64 GB.

Nokia se také spojila s Coloud™ a vytvořila sluchátka BOOM™, která kombinují vysokou kvalitu zvuku s výborným poměrem cena/výkon, a přinášejí integrovaný mikrofon, tlačítka pro příjem hovorů i ovládání hudebního přehrávače.

Se svým velkým displejem a rychlou konektivitou nabízí Nokia Lumia 625 jedny z nejlepších mapových a lokalizačních aplikací od HERE. Ty poskytují bezplatné mapy, hlasovou navigaci i navigaci s využitím MHD.

Cena a dostupnost

Nokia Lumia 625 bude dostupná v široké škále barev, včetně oranžové, žluté, zářivě zelené, bílé a černé, které budou doplněny o řadu výměnných krytů umožňujících dodatečnou personalizaci. S předpokládanou prodejní cenou kolem 7 000 Kč je začátek prodeje Nokia Lumia 625 v Evropě plánován na 3. čtvrtletí letošního roku.

Nokia Lumia 625

Operační systém

Windows Phone 8

Displej

4,7“ WVGA @ 201ppi s rozšířením pro čitelnost na přímém slunci, High Brightness Mode, Color Enhancement a Super Sensitive Touch

Baterie

2 000 mAh

Procesor

1,2GHz, Dual Core

Fotoaparát

Hlavní: 5MPx Autofocus, LED blesk,1080p@30fps
Přední: VGA

Paměť

512 MB RAM

8GB interní paměti s podporou pro až 64 GB SD karty

 

 

 

Zdroj: TZ Nokia.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme