Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Notebook i tablet s Windows 8

redakce 16.09.2013

Společnost Toshiba představuje nové modely Satellite W30t a W30Dt – výkonné 13,3" (33,8 cm) ultrapřenosné notebooky s podsvícenou klávesnicí a odnímatelným dotykovým displejem. Displej se po vyjmutí ze základny promění v tablet s Windows 8.

Modely Satellite W30t a W30Dt jsou ideální volbou pro ty, kdo chtějí mít jen jedno pohodlné zařízení pro různá využití. Poskytují výkon a nabízí výhody v podobě dotykového displeje, podsvícené klávesnice a velké kapacity disku. Po odpojení se obrazovka promění v multidotykový tablet s 13,3" (33,8 cm) displejem. Tento tablet také nabízí mnohem vice diskového prostoru než jiné tablety –500 GB.

Modely Satellite W30t a W30Dt mají zabudovánu baterii jak v základně s klávesnicí, tak v samotném tabletu a mohou se tak pochlubit delší výdrží na baterii. Satellite W30t je osazen procesorem čtvrté generace Intel Core s integrovanou grafikou Intel HD Graphics 4200. Model W30Dt, který se obejde bez ventilátoru, pak pohání procesor AMD A4-APU s nízkou spotřebou a integrovanou grafikou AMD Radeon HD 8180. Pevný disk s kapacitou 500 GB v samotném tabletu nabízí dostatek úložného prostoru pro pracovní dokumenty i pro multimédia a zábavu.

Zařízení má funkci DTS Studio Sound a HD IPS displej. HD kamera s integrovaným mikrofonem umožňuje záznam videa  a videohovory. Kvalita přehrávání videa je dále umocněna senzorem intenzity okolního světla, díky kterému je automaticky nastavena optimální intenzita podsvícení displeje. Tablet je pro vybaven microUSB portem, port microHDMI zase využijete pro připojení k televizoru. Nechybí ani slot pro microSD kartu. Uživatelé také mohou díky technologiím Intel WiDi a Wi-Fi Miracast snadno streamovat obsah do jiných kompatibilních zařízení – například chytrých televizorů. Kromě toho najdete v základně s klávesnicí i plnohodnotný port USB 3.0 s funkcí USB Sleep-and-Charge pro nabíjení mobilních zařízení i v případě, že je notebook vypnutý.

Nová zařízení dva v jednom Satellite W30t a W30Dt budou v Evropě k dispozici v průběhu čtvrtého čtvrtletí 2013.

 

Toshiba Satellite W30t a W30Dt:

 • 13,3" HD IPS displej s kapacitní vrstvou podporující až 10 dotyků současně
 • Pevný disk s kapacitou až 500 GB
 • 4GB DDR3L
 • Možnosti připojení tabletu: 1× Micro USB, 1× Micro HDMI, 1× MicroSD, Wireless LAN, Bluetooth 4.0 a Wi-Fi Miracast
 • Možnosti připojení základny s klávesnicí: 1× USB 3.0 s funkcí USB Sleep-and-Charge
 • Vysoce kvalitní stereo reproduktory s funkcí DTS Studio Sound
 • HD webkamera a integrovaný mikrofon
 • Operační systém: Windows 8.1

 

Toshiba Satellite W30t:

 • 4. generace procesorů Intel Core s grafikou Intel HD 4200
 • Technologie Intel WiDi

 

Toshiba Satellite W30Dt:

 • Řada procesorů AMD A4-APU s grafikou AMD Radeon HD 8180, bez ventilátoru

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit








Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme