Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Notebook pro zábavu i hraní náročných počítačových her

redakce 12.06.2013

Společnost Toshiba myslí na hráče i filmové nadšence a uvádí nový notebook Qosmio X70. Tento stroj je zaměřen na náročné uživatele, kteří chtějí nejvyšší výpočetní výkon, plynulost her, kvalitní obraz i zvuk a co nejširší možnosti připojení. Nové Qosmio X70 se v Evropě začne prodávat ve třetím čtvrtletí roku 2013.

Nové Qosmio X70 splní podle výrobce náročné požadavky uživatelů. Je zkonstruováno z nejlepších komponent s nejmodernějšími technologiemi, které jsou dnes k dispozici, navíc má velký Full HD displej s úhlopříčkou 17,3“ (43,9 cm). Tento notebook je náhradou za výkonný stolní počítač a najdete v něm nejnovější generaci procesorů Intel Core a dedikovanou grafiku Nvidia GeForce GTX 770M se 3 GB GDDR5 paměti.

Mezi další parametry nového Qosmia X70 patří disková kapacita až 3 TB (dvě pozice pro pevné disky) a rychlý 256GB SSD disk mSATA. Tato kombinace podpořená až 32 GB paměti RAM přináší téměř okamžité spouštění i nejnáročnějších aplikací a multimediálních souborů a umožňuje hladký běh náročných aplikací, stejně jako rychlý start operačního systému.

Předinstalovaný software Toshiba Resolution+ dokáže převést filmy ve standardním rozlišení do HD kvality. Některé konfigurace počítače Qosmio X70 jsou navíc vybaveny HDMI výstupem s podporou rozlišení v Ultra HD. Ty pak dokážou zkonvertovat a zobrazit obsah s tímto vysokým rozlišením. Díky technologiím Intel WiDi a Wi-Fi Miracast mohou uživatelé bezdrátově přenést obraz jakékoli hry či filmu z Qosmia X70 na kompatibilní mobilní telefon nebo velkou obrazovku televizoru.

Ozvučení nového Qosmia X70 zajišťuje čtveřice stereo reproduktorů harman kardon s výkonem 6 W. Zvukový výstup se navíc může pochlubit technologií DTS Studio Sound, která zajišťuje prostorový zvuk, výrazné hloubky, inteligentní nastavení hlasitosti a vylepšenou reprodukci mluveného slova.

Důležitá fakta a vlastnosti Toshiba Qosmio X70

  • 17,3” (43,9 cm) Full HD displej s LED podsvícení a dobou odezvy 8 ms, funkce TOSHIBA Resolution+
  • Čtvrtá generace procesorů Intel Core včetně čtyřjádrových modelů; dedikovaná grafika Nvidia GeForce GTX 770M (až 3 GB GDDR5 VRAM) s technologií OptimusTM
  • Až 3 TB diskové kapacity se dvěma pozicemi pro HDD a 256GB mSATA SSD; až 32 GB RAM (4× 8 GB)
  • Technologie Intel WiDi a Miracast, 4× USB 3.0 (2 s funkcí Toshiba USB Sleep-and-Charge), funkce Sleep-and-Music
  • Zvuk: 4 stereo reproduktory harman kardon s technologií Slipstream, hudebním výkonem 6 W a funkcí DTS Studio Sound
  • Barevné provedení: tmavě stříbrný kartáčovaný hliníkový povrch s červenými prvky a červeně svítícím logem Qosmio na víku
  • OS: Windows 8 (64bit)

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud