Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Notebook s procesory Intel Core druhé generace

redakce 11.01.2011

Společnost Lenovo uvádí v těchto dnech na náš trh notebook Lenovo IdeaPad Y560p, který je vybaven novým výkonným čtyřjádrovým procesorem Intel. Nový počítač je určený pro mladé lidi, kteří jej využijí při sledování filmů, poslechu hudby a hraní her, nebo pro uživatele, kteří vytvářejí multimediální obsah.

15,6palcový Lenovo IdeaPad Y560p je vybaven procesory Intel Core druhé generace, které byly představeny na letošním veletrhu CES. Procesory nabízejí novou video technologii Intel Quick Sync, která zkonvertuje čtyřminutové HD video z notebooku pro přehrávání na iPodu za pouhých 16 sekund. Vylepšený Intel Turbo Boost 2.0 je schopen efektivně přetaktovat i všechna jádra zároveň nad jejich maximální frekvenci.
S Lenovo IdeaPad Y560p je díky kapacitě pevného disku až 750 GB a paměti DDR3 1333 o velikosti až 8 GB nyní možné uložit více filmů, hudby a her. Notebook má reproduktory značky JBL a technologii Dolby Home Theater.
Lenovo IdeaPad Y560p s kovovým povrchem a vnitřní částí v šedé metalíze má rozměry 385 x 255 x 20 - 33 mm a hmotnost 2,7 kg. Mezi jeho další klíčové vlastnosti patří funkce OneKey Rescue a nástroj pro rozpoznávání obličeje Lenovo VeriFace.
Dobře vybavená verze stojí 26 000 Kč s DPH. Méně vybavené modely budou uvedeny na trh za cenu již od 20 000 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud