Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Notebooky MSI s volitelnou tříletou zárukou

redakce 08.02.2011

Společnost MSI ohlásila doplňkové rozšíření záruky svých notebooků na tři roky. Zákazník si nově může u svého prodejce zakoupit tzv. Warranty Extension Card – prodlouženou záruku. Prodloužená záruka platí pouze v zemi jejího zakoupení, tedy v našem případě v České republice. Záruku tedy nelze uplatňovat v jiných zemích.

Rozšíření záruky lze aplikovat pouze na notebooky MSI a prodané se zárukou 24 měsíců (netýká se tedy firemních notebooků). Prodlouženou záruku lze zakoupit do devadesáti dnů od zakoupení notebooku (rozhodující je datum prodeje notebooku koncovému zákazníkovi). Prodlouženou záruku je nutné aktivovat nejpozději do třiceti dnů po jejím zakoupení.

Cena prodloužené záruky pro koncového zákazníka se bude pohybovat okolo 1 900 Kč včetně DPH, u jednotlivých prodejců se může mírně lišit. V případě poruchy zákazník kontaktuje výrobce buď telefonicky, e-mailem, nebo prostřednictvím webového formuláře. Po vyřízení čísla RMA obdrží štítek pro přepravu realizovanou společností UPS, která produkt vyzvedne, dopraví do servisního střediska a po ukončení záruční opravu opět zdarma přiveze zákazníkovi. Podle našich informací trvá oprava průměrně pět dní (plus čas na dopravu), ale samozřejmě záleží na obtížnosti opravy.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme