Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová aplikace pro úschovnu souborů

redakce 19.05.2011

Krátce po ohlášení nových vylepšení přichází oblíbený český server pro posílání objemných příloh s další převratnou novinkou – desktopovou aplikací Úschovna.

Vedle webového rozhraní bude aplikace další možností, jak zaslat data pomocí serveru Úschovna.cz.
Kromě stejné funkcionality, jakou má webové rozhraní, přinese aplikace samozřejmě i něco navíc.  Usnadní zasílání zásilek a nabídne další navýšení limitů, tentokrát až na 4GB v zásilce. „Shrnuli jsme naše zkušenosti z téměř ročního provozu zákaznické podpory a navrhli aplikaci tak, aby reagovala na nejčastější problémy a podněty našich uživatelů“ komentovala aplikaci Helena Glücksmannová, support manager serveru Úschovna.cz.
Největší výhodou je možnost zasílání celých složek a více souborů bez nutnosti komprese nebo časově náročného zadávání do formuláře. Snadnější zasílání umožní i přidávání souborů do zásilky metodou drag&drop a automatické doplňování kontaktů z adresáře, který si aplikace udržuje podle historie. Aplikace vyjde vstříc i uživatelům s nespolehlivým nebo hodně pomalým připojením. Umožňuje totiž přerušované zasílání zásilky a vyrovná se i s výpadky připojení. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud